Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Marie Doležalová se s tím nemaže a ukázala se v plavkách: Úsměv je víc než postava, říká

Marie Doležalová
Zdroj: se souhlasem Marie Doležalová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
postava

Herečka Marie Doležalová (35) už letní plavkovou sezónu zahájila a rozhodla se to sdílet na svůj Instagram. Dvojnásobná maminka se zvěčnila v červených plavkách a promluvila o své postavě i nedokonalostech, které mají i ty na první pohled nejdokonalejší ženy. Podívejte se, jak to známé zrzce sluší.

"Chatová sezóna započata. Jako už několikátý léto mi něco do plavek přebejvá, za prvý špeky, v bulváru by řekli faldíky, za druhý dvě děti, co by mě nechaly aspoň jeden den do mrtva ležet na dece a číst.

A za takový požehnání děkuju každej den. Tohle léto budeme říkat, že úsměv je víc než postava a párek je víc než dieta. Jo?" uvedla herečka Marie Doležalová na svém Instagramu ke snímku v červených bikinách a s dítětem schovaným za jejím pasem.

U snímku se hned objevilo několik lichotek. "Nádherná fotka, Maruško, tak něžná a láskyplná. A to heslo na léto beru," uvedla jedna z fanynek a ozvaly se i Patricie Pagáčová, Tereza Ramba nebo Lenka Zahradnická.

Mateřství si užívá naplno

Známá zrzka je maminkou dvou dětí, které přivedla na svět se svým partnerem tanečníkem Markem Zelinkou. Rodina je pro Marii aktuálně naprostou prioritou.

"Když jsem měla nějakou roli, šla jsem do ní naplno. Stejně to mám i s mateřstvím. Herecký svět mi najednou připadá nepřirozený. Sama nevím, co bude dál. S mírným údivem sleduji, jak to můžou mít jiní.

Třeba mé kolegyně, které mají malé děti a ve své kariéře pokračují. Pro mě je mateřství tak hluboký zážitek, že nejsem schopna jím jen projít a dělat, jako by se nic nestalo. Ale nemyslím to zle, každý to vnímá jinak. Slíbila jsem si, že nebudu pracovat, dokud skutečně nebudu chtít. Že nechci pracovat pro peníze," svěřila se Doležalová nedávno pro iDnes.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy