Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Marie Doležalová o druhém utajovaném těhotenství: Nevěřila jsem, že znova čekám zázrak

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
druhé dítě
Půvabná herečka Marie Doležalová (32) čeká se svým partnerem Markem Zelinkou druhé dítě. Loni se jim narodila Alfrédka a nyní čekají dalšího člena rodina. Herečka promluvila pro web maminka.cz o tom, jaké to bylo, když celé léto musela tajit své těhotenství.

„Moje léto bylo plné motání hlavy, které mi vždycky s tajnou radostí připomnělo, že to, co jsme si přáli, se nám asi vyplní. Bylo plné tajných nočních návštěv ledničky na chatě a monstrózního hladu, který jsem se snažila všem z rodiny vždycky nějak falešně vysvětlit,“ říká v rozhovoru Marie Doležalová.

Herečka se dala dohromady s otcem svého dítěte tanečníkem Markem Zelinkou v soutěži StarDance. V roce 2018 Marie porodila dceru Alfrédu a na jaře očekávají další miminko. Marie je známá tím, že si své soukromí střeží.

Celé léto tajila, že je opět v požehnaném stavu a fanouškům to oznámila před několika týdny. „Bylo plné lásky a dojetí, tak velikého dojetí, které může cítit jenom máma, která kojí jedno své děťátko a den za dnem doufá, že bude všechno v pořádku i s tím druhým, které je zatím malinkou tečkou, něčím menším než lidskou rybičkou, jenom slibem a očekáváním,“ popisuje radostné chvíle herečka.

Nakonec to herečka nevydržela a fanouškům se svěřila na Instagramu. Zároveň ale přiznává, že doba, kdy držela své druhé těhotenství v tajnosti, byla pro ni náročná.

„Bylo to plné utajování. Plné tajných společných myšlenek s mým Markem. Plné neuvěření, že znovu čekáme na zázrak. A také zoufalého toužení po spánku. A kradeného spánku kdekoli a kdykoli, i za cenu naprosté sprostoty,“ dodala.

Související články

Další články