Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Marie Doležalová o druhém těhotenství: Vidím jen obří břicho a špeky všude kolem

Zdroj: archiv Marie Doležalové
+ Další 2 fotografie
těhotenství
Herečka Marie Doležalová (33) za pár měsíců na svět přivítá své druhé dítě. S partnerem Markem Zelinkou (33) už má dceru Alfrédku, z níž bude zanedlouho velká sestřička. Ačkoliv je těhotenství nepochybně krásným obdobím, mnohokrát je pro ženu vysilující. Přesně o tom se Marie rozpovídala.

Když se Marie Doležalová v soutěži StarDance seznámila s Markem Zelinkou, ani v nejmenším nečekala, jak moc jí změní život. Protančili se do finále, dali se dohromady a díky jejich lásce přišla na svět Alfrédka. Ta doma brzy přivítá malého sourozence.

Ačkoliv spoustu lidí pohled na ženu v očekávání rozněžní, sama nastávající maminka se mnohdy vidí jinak. „Když se druhej člověk koukne na těhuli, vidí většinou takový pěkný věci, novej život, mateřství, zázrak, změnu, tajemství. Když se těhule koukne sama na sebe, vidí, zvlášť podruhý, už jen to obří břicho, ale i ty špeky všude kolem, chce vidět zázrak, ale vidí jenom tu nemotoru, chce si říct, ať neblbne, vždyť přece přináší novej život, ale než to stihne říct, musí běžet čůrat. O tom vorvaním pocitu, když si nazouvá zimní boty (vleže v předsíni), nemluvě,“ svěřila Doležalová na Instagramu.

Marie na sebe v těhotenství kouká úplně jinak. „Omlouvám se za tu pravdu! Miluju děti, miluju mateřství a pro tu možnost přivést dítě na svět to vždycky znovu podstoupím, ale musela jsem to říct, že už se zase těším, až budu moct vyskočit ze židle a nosit košile s límečkem, ty na dvousetkilové víle moc dobře nevypadaj,“ dodala se smíchem herečka.

Kolegyně souhlasí

Berenika Kohoutová se nedávno stala maminkou a se vším, s čím se Marie svěřila, do puntíku souhlasí. „Jak já ti rozumím! A pak je ještě libový to šestinedělí, kdy už si FAKT CHCEŠ vzít svý starý kalhoty, ale bohužel u toho máš pokaždý záchvat pláče,“ okomentovala Mariin příspěvek.

S pocity Doležalové se dokáže ztotožnit i Ivana Korolová „Já to začínám chápat též. Vždycky jsem nešťastná, když mi něco upadne, protože se pro to musím NĚJAK sehnout, a už se těším, až budu nosit žabky. A je mi jasný, že bude hůř,“ napsala dabérka Lízy Simpsonové, která se zanedlouho stane poprvé maminkou.

Související články

Další články