Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Marianna z Výměny vrací úder: Tyhle lidi nás týrali i měsíc poté, psala mi, že s ní spal, líčí

Marianna s Igorem vypadají zdrceně.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Poté, co Petra s Tomášem promluvili v rozhovoru pro TV Nova, kde řekli, jak to teď mezi sebou mají, a jaký vztah mají s Mariannou a Igorem, se vyjádřila i druhá slovenská strana. Podle Marianny a Igora nešlo úplně o lidi, co jsou v pořádku. Po skončení natáčení je česká rodina prý kontaktovala ještě měsíc potom až to vyústilo v zablokování na sociálních sítích.

Marianna s Igorem se do Výměny manželek přihlásili, protože tento pořad pravidelně sledují a chtěli si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jenže to ještě nevěděli, s kým se jejich domácnost vymění. Podle slovenských manželů Petra s Tomášem neustále lhali.

"V každé větě byla lež. Igorovi například Petra tvrdila, že museli prodat sušičku, protože nemají peníze. Mně zase Tomáš říkal, že má každou chvíli nějaký velká kšeft, kterým vydělá neskutečné peníze. Petra zase říkala, že žijí jenom z její mateřské. Že musela dokonce podstoupit nějaké odebrání vajíček. Prostě samé lži," řekla Marianna v rozhovoru pro TV Nova.

Petra dostala zánět, z toho začala šílet

Slovenská rodina si musela tu českou dokonce zablokovat všude na sociálních sítích. "Nejdřív přišla zpráva Igora od Tomáše, že prý se mnou spal. Pak ona mi zase vypisovala, ať se jí mám přiznat, že jsem spala s jejím mužem, protože po Výměně prý dostala nějaký zánět spodku a léčila se antibiotiky. To byl normálně až tak psychický teror po té Výměně, že jsme je museli zablokovat všude, kde se dalo," přiznala Marianna.

Čeští manželé byli stále v kontaktu

Podle slov Igora to Petra u něho nezvládala. Údajně jedla nějaké prášky a chtěla jet domů. Po skončení pořadu dokonce slovenský pár objevil, že Petra se přihlásila na mobil jejich syna Tima a posílala svému manželi svatební fotky. "Psala si s manželem, protože jsme objevily smazané fotky v koši v telefonu našeho syna. Ona ty fotky přesunula do koše, ale ony tam zůstaly, protože koš už nevymazala," přiznala Marianna. "Takže jsme přišli na to, že během Výměny spolu stále komunikovali," dodala.

Petra Jindrová se objevila také v reality show Prostřeno, jak uvedl web iprima.cz.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy