Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

Shopaholicadel jsou s Jonem na nože.
Zdroj: Se souhlasem Jona Marianka/Shopaholicadel/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 7 fotografií
válka na sítích

Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 

Český youtuber žijící v Americe Jon Mariánek si poprvé psal s influencerkou, když reagoval na smajlíky, které se mu od ní objevily v chatu. Původně s ní chtěl udělat stream, ale po krátké chvilce s chladnou konverzací si to rozmyslel. "Ty mi tu tykáš jak nějaký chábr z hospody," osočil Adélu Mariánek. Místo spolupráce se rozhádali a tento příběh má opět pokračování. Celou diskuzi poté zveřejnil ve stories na svém Instagramu.

Přišla omluva

Na popud svých fanoušků se Jon youtuberce omluvil a rozhodl se ji s živým vysíláním oslovit znovu. Shopaholicadel se k tomu vyjádřila na svém TikToku. "S Mariánkem po tom, co udělal, určitě stream dávat nebudu. S kýmkoli jiným, ale s ním ne,” vysvětluje. "On je upadající hvězda a snaží se to zachránit," komentoval to Adélin snoubenec David.

Spor má zřejmě finální dohru

"Moje streamy se jmenují Doktor Mariánek vs. Pacienti. A vy jste final boss, takže až se vyspíte a bude líp, tak se ozvěte na free konzultaci a diagnózu," uvádí v posledním z příspěvků, který sdílel se svými fanoušky. O celém sporu informovalo i eXtra.cz. Nyní to vyvrcholilo v jasnou a zřejmě konečnou odpověď. Shopaholicadel totiž Jonovi dala ban. Youtuber se tím pochlubil na své sociální síti.

Podobně před casem zesměšňoval Marka Valáška, když zveřejnil zprávy od jeho přítelkyně Bary a skrz sociální sítě se v minulosti hádal i s Marpem či Jakubem Štáfkem, se kterými se navzájem vyzývali k pěstnímu souboji.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy