Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mariánek ujišťuje Karlose: Boj o 10 milionů bude! Má to ale podmínku zahrnující "sádelníka" Rytmuse

Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / Jon Mariánek / koláž extra
+ Dalších 5 fotografií
ujištění

Influencer Jon Mariánek nahodil ostrou udičku na MMA zápasníka Karlose Vémolu (35), kterého vyzval na souboj místo herce Jakuba Štáfka (30), kterého Mariánek (23) naprosto odmítl s celou oragnizací Oktagon. Karlosovi nabídl 10 milionů korun a vyprodanou O2 arenu. Karlos se "Jeníkovi" vysmál, že dokud neuvidí zálohu, tak jsou to kecy. Tentokrát se chopil Mariánek opět míče a všechny ujišťuje, že zápas "BUDE", má to ovšem jednu podmínku, ve které zmínil "sádelníka" Rytmuse.

Influencer a manažer světově známého youtubera žijící v Americe Jon Mariánek způsobil v Česku pořádný rozruch, který započal herec Jakub Štáfek, který jej vyzval na souboj, který měla zprostředkovat organizace Oktagon. Po pár dnech se rozhodl Mariánek odpovědět. "Na Oktagon zvysoka se*u. Radši si to všechno udělám sám. S Jakubem Štáfkem si můžeme dát zápas v šachách a prodávat na něj PPV," prohlásil prostřednictvím YouTube, kde se rozhodl na zápas kromě Štáfka vyzvat rovnou zkušeného MMA zápasníka Karlose Vémolu, kterému za zápas v O2 areně, již by si pronajal na vlastní náklady, nabídl navíc 10 milionů korun. Jeho nabídce se ale Karlos vysmál, přesto ji zcela neodmítl.

"Zápasit neumí, ani aby si zachránil život, prachy taky nemá, ty má jenom jeho páníček, kterému dělá poskoka, a vypouští nějaký bláznivý řeči a nesmysly. Do té doby, než mi nějaký jeho manažer zavolá a pošlou nějakou zálohu, tak to jsou jenom kecy," odpověděl Karlos Mariánkovi, který Vémolovi i fanouškům MMA vzkázal, že to se zápasem myslí naprosto vážně, avšak za dodržení podmínky.

Podmínka pro Vémolu

"Chci, abyste věděli, že zápas ve vyprodané O2 areně bude. Stejně jako revoluce zápasení v Česku. Nakonec mi ještě poděkují fanoušci i fighteři, kteří už si v ČR nebudou muset dávat do držky za tu almužnu. Jo a Vémolo, ty máš prej zápas s Marpem, který měl problém porazit to sádlo Rytmuse. Kur*a, jestli to prohraješ, tak si k těm mým míčům ani nepřičichneš. Tak se snaž," ​​vzkázal Mariánek, který se nyní v Americe soustředí zejména na vyhrocený zápas Logana Paula s Floydem Mayweatherem, který se uskuteční 6. června v Miami. Jeho mladší bratr a zaměstnavatel Mariánka Jake Paul byl na setkání s Mayweatherem také a dokonce došlo k potyčce, protože vzal Floydovi čepici z hlavy a blížící se zápas zdá se být čím dál více na nože.
Související články

Další články