Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Mariánek se smál Marpovi, od lidí dostal kouř: Lepší než machrovat s prachama kámoše!

Jon Mariánek ujišťuje fanoušky, že zápas bude, má to ale jednu podmínku.
Zdroj: Se souhlasem Jon Mariánek
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie

Známý provokatér, kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Mariánek, si rád bere na paškál české osobnosti. Tentokrát využil situace a za cíl si zvolil Otakara Petřinu alias Marpa. Stalo se tak krátce po jeho prohře s Karlosem Vémolou, což byl zápas, jehož výsledek rozdělil republiku na dva tábory. Ke které straně se Mariánek připojil, je hned jasné po jeho výroku. “Rozhodčí tě zachránil,” vzkázal rapperovi přes svůj Instagram. 

Český youtuber Jon Mariánek žije už roky v USA. Pod křídla si ho vzal jeden z nejznámějších amerických influencerů Jake Paul. Od té doby si Mariánek užívá luxusu, který často vystavuje na odiv svým fanouškům na sociálních sítích.

Přestože žije ve Spojených státech, svůj obsah tvoří převážně v češtině. Z Česka si ale paradoxně velmi rád dělá legraci a na paškál si bere především české osobnosti.

Nedávno vyzval na zápas v ringu MMA hvězdu Karlose Vémolu a urážel některé české zápasníky kvůli malé výplatě. Neutekl mu ani zápas Marpo vs. Vémola, jehož výsledek rozhořčil nejednoho diváka a rozdělil lidi na dva tábory. K výsledku se vyjádřil i zklamaný Marpův tým na Instagramu. Mariánek samozřejmě svižně využil celé situace a přiběhl si přihřát polívčičku.

Jon Mariánek: Rozhodčí tě zachránil!

Na svém Instagramu sdílel snímek z letadla, na němž je Marpo i se svou přítelkyní Lenny. “Marpo si myslel, že konečně bude moci lítat v tryskáčích jako já, ale zase ho potkáte jen namačkaného v Ryanairu, jak letí na dovču za 350 korun,“ rýpl si.

Do komentářů pod příspěvkem ještě dodal: “Rozhodčí tě zachránil.”

Podle reakcí, které se objevily pod příspěvkem, to tentokrát Mariánek přehnal. "Lepší letět ekonomkou a ukazovat reálnej život, než machrovat s prachama kámoše," píší lidé. "Většinou s tebou souhlasim, ale to, že člověk má prachy, tak hned neznamená, že musí lítat tryskáčem na každou destinaci, kam letí, ne?" nesouhlasí s ním ani lidé, kteří Mariánkovu tvorbu běžně podporují.

Podle všeho se navíc jednalo o starší snímek, na což Mariánka také lidé pod příspěvkem upozornili.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy