Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Mariana Prachařová nás pozvala k sobě domů: Takhle to u ní vypadá

Mariana Prachařová má krásný byt.
Zdroj: extra/Jakub Patera, koláž eXtra
+ Dalších 10 fotografií
bydlení

Influencerka a zpěvačka Mariana Prachařová (27) pustila redakci eXtra.cz domů a pochlubila se příjemným bydlením. Celý byt je dotažený do posledního detailu. Mariana se nebránila ukázat ani ložnici, kde má schované své luxusní kabelky, na kterých, jak sama říká, trochu ujíždí.

Herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová bydlí v krásném pronajatém bytě na Letné. Mariana si celý interiér sama navrhla a svépomocí zařídila. Vkus a cit pro detail je patrný na každém kroku.

Hned po vstupu do předsíně upoutá pověšená mapa metropole Prahy, která je do růžova a je orámována. Na zemi leží první designový kousek: koberec v pastelových barvách. Celá vstupní hala, ale i zbytek bytu jsou laděny do pastelových barev. Neutrální kombinace bílých dřevěných zárubní a dveří s parketami dává prostor k experimentování s barvami.

Obývacímu pokoji dominuje rozkládací šedá sedačka doplněná barevnými polštářky. V pokoji s televizí je mnoho květin, o které se influencerka poctivě stará. Jednou z květin je také kapradina, kterou dostala Mariana od své maminky Dany Batulkové. Kapradí prý čistí vzduch. V jednom rohu stojí solitér, červená stylová lednička, a ve druhém elektrické klávesy, na kterých si Mariana zkouší své nové skladby.

V kuchyni je běhací pás

Po příchodu do kuchyně je patrné, že Mariana ráda vaří a nebojí se experimentovat s kořením, které je umístěno viditelně v poličkách. Kuchyň je laděná do bílé a černé barvy v kombinaci se dřevem. Kávovar na lince prozrazuje, že v bytě bydlí milovnice dobré kávy. Po otevření kuchyňských skříněk každý pozná, že majitelka bytu miluje pořádek. Hrnečky jsou pečlivě vyskládané do jednotlivých řad podle barev. 

Jídelní stůl je částečně i stolem pracovním; stojí na něm hereččin počítač. Zajímavostí celé kuchyně je pak běhací pás. Dcera slavných rodiču herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře říká: „Běhání nemám ráda, ale často se na pásu procházím. Když je venku ošklivé počasí, udělám si pěkně v pohodlí domova dlouhou procházku“.

Velká milovnice kabelek

Nejzajímavější část bytu je pak ložnice, protože o Marianě prozrazuje nejvíc. Herečka miluje kabelky a na malém stolečku má ty nejoblíbenější vyskládané a připravené tak, aby si rychle zvolila tu, která se jí hodí k momentálnímu outfitu. V nejmenší místnosti má Mariana bílý toaletní stolek se zrcadlem a na něm několik líčidel a štětce na makeup. Postel je velká, s kvalitní matrací, na které sympatická herečka nešetřila. Ložnice je celá laděna do krémového tónu, který rozbíjí růžový závěs s růžovým přehozem přes postel.

V celém bytě panuje harmonie a klid. V galerii si ho můžete celý prohlédnout.

Související články

Další články