HELLO se představuje se singlem S TEBOU, který nazpíval Ezy a Mariana Prachařová. “Mariana je z našeho pohledu talent, který má velmi charismatický hlas a názor na svět, je to člověk blízký dnešní generaci posluchačů, myslím, že může být velmi zajímavý interpret,“ říká Franta.

HELLO bude v rámci tvorby hudby spolupracovat s mladými zpěváky a rappery, kteří jsou z našeho pohledu zajímaví. “Chystáme se na projekty s lidmi, kteří už známí jsou, ale i s lidmi, kteří na to mají a nikdo o nich zatím neví. Baví nás objevovat a něco vytvářet,” dodává Ezy.

Klip k prvnímu singlu S TEBOU vytvořili lidé z BLAKKWOOD RECORDS, což je jeden z nejsilnějších českých youtubových kanálů raperské komunity. “Je to přesně ta forma spolupráce, která nás baví. Jsme ready dělat s lidma, kteří jsou nadšení a nebojí se práce, kterou před nimi nikdo jiný neprošlapal,” říká Franta.

HELLO vychází u ON AIR MUSIC, tedy stejného vydavatele jako NIGHTWORK. “Asi se na to lidé budou ptát, ale NIGHTWORK je minulost, nechceme dělat ani podobnou hudbu, texty a ani podobnou formu humoru. To jsme uzavřeli a je nám tak opravdu dobře. Nicméně se členy této bývalé skupiny pořád spolupracujeme. Jsem v kontaktu s Kubou Prachařem, Kubou Antlem a Ondřejem Slukou a manažerem Filipem Šmídem, jejich prostor v HELLO určitě je,” dodává Franta.