Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Mariana (48) z Výměny mají za pedofila: Iva se v 15 nechala oplodnit sama, brání se

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Útok na Mariana!
V srpnu to byly už dva roky od nezapomenutelné Výměny manželek, ve které jako tajfun řádili Iva (19) s Marianem (48). Dnes už je dvojnásobnou maminkou, tehdy ale měla Iva první dítě, které jí Marian udělal v jejích patnácti letech. Lidé ho stále považují za pedofila, a tak pěkně od plic vysvětlil, že děti nevyhledává!

Iva (19) z legendární Výměny manželek zanedlouho oslaví dvacetiny. Stále dost nízký věk na dvě děti a život s o téměř třicet let starším pánem. Jenže její manžel Marian (48) na tom nic špatného nevidí.

I dva roky od vysílání kontroverzní epizody nemá teď již čtyřčlenná rodinka klid. Terčem útoků se stává zejména Marian, kterému lidé stále nadávají do pedofilů.

Stalo se to i o víkendu na Facebooku a Marian se rozčílil tak, že padala i slova jako srát nebo hovno. „Děti nevyhledávám, to jen blbým lidem nevysvětlím, jak se věci mají. Mojí ženě teď bude 20 let, což už za dítě nepovažuji, a stále jsme spolu. Máme se skvěle, i naše děti jsou v pohodě,“ začal Marian svou obhajobu.

„Je to naše věc, Iva se nechala oplodnit sama a pod zákonem nebyla. Neserte se do věcí, po kterých vám je hovno. Vy jste nám u toho svítili? Možná na Slovensku se pohlavní styk může až od 18, my v Čechách souložíme mnohem dřív, jen se všichni nepřiznají,“ doplnil drsně téměř padesátiletý otec dvou holčiček.

Nařčení z pedofilie odmítal Marian už v minulosti s tím, že Iva ani v patnácti jako dítě nevypadala. Na důkaz tehdy zveřejnil její fotku v plavkách. Co si o tomto párečku myslíte vy?

Související články

Další články