Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Marian (47) se plácl přes kapsu a dal Ivě (18) dárek: Šperk za třetí miminko?! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Facebook, archiv
+ Dalších 32 fotografií
Výměna manželek
Musí počítat každou korunu, přesto v napjatém rozpočtu našel částku potřebnou k tomu, aby potěšil milovanou manželku. Marian (47) daroval své Ivě (18) nádherný šperk. Páreček ze Semil, který proslavila Výměna manželek, se obává, že by mohl čekat už třetí miminko. Je tak možné, že Iva dostala dárek právě za něj!

Nemají peněz nazbyt a dvě malé dcery jsou u nich na prvním místě. Přesto jsou v roce dny, kdy Iva a MarianVýměny manželek udělají radost i sami sobě. A po delší době zase před nedávnem nadešel!

Iva se radovala z nových náušnic, které Marian dokonce zabalil do stylové krabičky s mašlí. Jde vidět, že dvojice ze severočeských Semil se od vysílání kontroverzní Výměny posunula. Tehdy vypadali, že neumějí do pěti napočítat, a teď předvádějí ukázkový rodinný život.

Není to tak dlouho, co se ale Iva s Marianem dostali do velkých problémů. Vyhodili je totiž z bytu a hrozilo, že střechu nad hlavou znovu jen tak neseženou. Nepříjemnost se jim naštěstí podařilo zažehnat, tento týden se však vyskytla další potíž.

Iva má totiž strach, že by mohla být potřetí těhotná. „Snad ne. Ale je tady někdo, kdo otěhotněl po antikoncepci?“ zoufala si na Facebooku. Nedá se tak vyloučit, že Marian ji obdaroval šperkem právě za třetí miminko. To ale ukáže až čas!

Související články

Další články