Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Marian (46) zachránil Ivu (18) z pasťáku! A co Bohuš (45)? Lucinka (15) ho miluje a plánuje útěk!

Lucinka prý plánuje za Bohušem útěk!
+ Dalších 23 fotografií
To je láska jako trám! Bohuš Matuš ještě v pondělí tvrdil, že svou Lucinku už mazlit nebude. Teď ale otočil s tím, že mladinká dívka za ním chce co nejdřív utéct. Studentka konzervatoře skončila na kapačkách, ale nakonec prý ne kvůli mediálnímu humbuku, ale protože něco špatného snědla. Do vztahu, který je podle zpěváka čistě platonický, mazlením prý nemyslel sexuální orgie, dost razantně promluvili rodiče. Podaří se Matušovi zákaz pro Lucinku zlomit, podobně jako Marian vyrval Ivu ze spárů pasťáku?

Bohuš Matuš měl o svoji Lucinku ještě před dvěma dny ohromný strach. „Lucka to špatně snášela, ten zájem. Zhroutila se a tři dny byla na kapačkách. Bylo toho na ni hodně, do toho ta horka,“ řekl redaktorovi eXtra.cz vyděšeně do telefonu.

Naštěstí nešlo o nic vážného, jeho patnáctiletá obdivovatelka nakonec prý jen něco špatného snědla. Lásce tak už stojí v cestě jenom její rodiče, kteří jí zakázali se s ním stýkat. Ale Lucinka je přesto pořád zamilovaná. „Jestli mi ještě jednou řekneš, že jsi starý, tak uvidíš! Děkuji ti moc za tolik krásných zážitků. A ještě jedna věc – miluju tě,“ napsala na Facebook.

Matuš dívce dopředu říkal, co se může stát, když se s ním bude ukazovat. Na tuhle radu ale Lucinka nedbala. Teď jen čeká, kdy Bohuše zase uvidí. "Rodiče samozřejmě nejsou spokojeni, nejsou rádi, řekli jí, že se musí připravovat na konzervatoř a vypustit mě trochu z hlavy. Tak leží doma a čeká, až za mnou bude moci utéct,“ řekl známý muzikálový zpěvák serveru Blesk.cz.

Z konzervatoře dokonce přišla nabídka, aby na ní Matuš vyučoval. Ten to odmítl s tím, že má své vlastní práce nad hlavu.

Pokud se Lucince skutečně podaří zlomit nevůli rodičů nebo za Bohušem bez jejich vědomí vážně uteče, bude jejich příběh ještě víc připomínat osud Ivy a Mariana z Výměny manželek. Marian podle svých slov Ivu ve čtrnácti letech doslova zachránil z pasťáku!

Zda bude moct Matuš Lucinku ještě pomazlit, se ukáže v nadcházejících dnech.

Mohlo by vás zajímat

Další články