Bohuš Matuš měl o svoji Lucinku ještě před dvěma dny ohromný strach. „Lucka to špatně snášela, ten zájem. Zhroutila se a tři dny byla na kapačkách. Bylo toho na ni hodně, do toho ta horka,“ řekl redaktorovi eXtra.cz vyděšeně do telefonu.

Naštěstí nešlo o nic vážného, jeho patnáctiletá obdivovatelka nakonec prý jen něco špatného snědla. Lásce tak už stojí v cestě jenom její rodiče, kteří jí zakázali se s ním stýkat. Ale Lucinka je přesto pořád zamilovaná. „Jestli mi ještě jednou řekneš, že jsi starý, tak uvidíš! Děkuji ti moc za tolik krásných zážitků. A ještě jedna věc – miluju tě,“ napsala na Facebook.

Matuš dívce dopředu říkal, co se může stát, když se s ním bude ukazovat. Na tuhle radu ale Lucinka nedbala. Teď jen čeká, kdy Bohuše zase uvidí. "Rodiče samozřejmě nejsou spokojeni, nejsou rádi, řekli jí, že se musí připravovat na konzervatoř a vypustit mě trochu z hlavy. Tak leží doma a čeká, až za mnou bude moci utéct,“ řekl známý muzikálový zpěvák serveru Blesk.cz.

Z konzervatoře dokonce přišla nabídka, aby na ní Matuš vyučoval. Ten to odmítl s tím, že má své vlastní práce nad hlavu.

Pokud se Lucince skutečně podaří zlomit nevůli rodičů nebo za Bohušem bez jejich vědomí vážně uteče, bude jejich příběh ještě víc připomínat osud Ivy a Mariana z Výměny manželek. Marian podle svých slov Ivu ve čtrnácti letech doslova zachránil z pasťáku!

Zda bude moct Matuš Lucinku ještě pomazlit, se ukáže v nadcházejících dnech.