Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Marian (31) po Výměně stáhl ocas: Tragédku Maruš (34) si chtěl vzít a mít s ní děti!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
oběť pro lásku
Včerejší Výměna manželek nám opět přinesla pořádnou porci špíny a hnusu. Marian (31) se se svou Maruš (34) do pořadu přihlásil proto, aby zlepšil jejich vztah. Maruš totiž doma nic nedělala, práci neměla, vařit neuměla a děti vede ke stejně mizerné hygieně, jakou má ona sama. Na konci show se však ukázalo, že Maruš s největší pravděpodobností omezí jen internet a vše zůstane při starém. Až příliš zamilovaný Marian ale řekl, že s ní přes všechno špatné zůstane. Do budoucna s ní navíc plánuje hned dva velké kroky!

Marian a Maruš spolu žijí v Libochovicích a společně vychovávají dvě děti, které si Maruš do vztahu přivedla z přechozího manželství. Zatímco Marian má práci na plný úvazek, Maruš je nezaměstnaná a k tomu všemu ani doma prstem nehne. Děti navíc vychovává pomocí tělesných trestů, vede je ke stejně mizerným hygienickým návykům, jaké má ona sama a její náhradní rodina vypověděla, že z jejích jídel dostali průjem. I přesto všechno se Marian, který před Výměnou manželek tvrdil, že pokud se Maruš nenapraví, půjdou od sebe, rozhodl s ní zůstat.

Marian měl na začátku Výměny manželek silné řeči. Tvrdil, že pokud se jeho neschopná snoubenka nenapraví, půjdou od sebe a bude navštěvovat jen děti. V průběhu pořadu mu ale jeho milovaná začala chybět a na setkání tak dorazil pevně rozhodnutý, že s Maruš zůstane. Mimo jiné s ní chce v září vstoupit i do manželského svazku a dokonce přemýšlí nad společným potomkem

Od svatby se ho snažila alespoň dočasně odradit jeho náhradní manželka Petra (43). "Na tvém místě bych se svatbou ještě počkala," řekla Marianovi. Petra totiž musela děti převychovávat a učit je správné hygieně pomocí smajlíků. A to ještě ani netušila, že její rodina z Mariiných kuchařských experimentů trpí průjmem.

Mezi osmi očima Marian vyjádřil své pocity. "Na začátku jsem si myslel, že vztah mezi námi dál nepůjde. Ale jelikož věřím tomu, že se vzchopíš, tak se vezmeme. Hrozně moc tě miluju a tak to bude. A do budoucna plánujeme ještě jednoho potomka," okomentoval nastalou situaci.

Druhá rodina vzpomíná na Výměnu i přes veškeré špatnosti v dobrém. Petřin manžel i dcera si uvědomili, že by ji nikdy za nic nevyměnili. Z Mariiných pokrmů prý měli střevní potíže a odpozorovali, že v koupelně trávila maximálně pár sekund. Teď jsou rádi, že se jim Petra vrátila domů a už nikdy ji nikam nepošlou.

Související články

Další články