Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mariah Carey slaví padesátku: Zpěvačka zraje jak víno, ale dál týrá svět hvězdnými manýry

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
výročí
Mariah Carey slaví 50. narozeniny. Zpěvačka, která má na kontě desítky známých hitů, mezi nimi i vánoční píseň All I Want For Christmas Is You, si stárnutí odmítá připouštět. Slovo narozeniny je v jejím domě striktně zakázané a nesmí ho vyslovit ani její osmiletá dvojčata Moroccan a Monroe.

V Hollywoodu v minulosti padesátka na krku znamenala, že do té doby žádané slavné ženy byly odloženy do krabice s nápisem staré železo. Dnes už tomu tak sice není, i tak si ale Mariah Carey nepřeje, aby jí kdokoliv k narozeninám přál.

Mariah je známou primadonou a kdo s ní měl tu čest, ví, že vždy musí být po jejím. Slovo narozeniny je u ní doma striktně zakázané a chápou to i její dvojčata Moroccan a Monroe. Těm je sice teprve osm let, ale moc dobře vědí, že s příkazy maminky si nesmí zahrávat. Proto se jí přizpůsobili.

Zákaz slova narozeniny ale neznamená, že Carey neslaví vůbec. „Roky nepočítám, odškrtávám je. Místo narozenin slavím výročí, protože oslavuji život,“ řekla zpěvačka podle deníku The Sun. Její děti jí už proto v loňském roce zpívaly známou píseň Happy Birthday v jiném podání, tedy Happy Anniversary.

Manýry Mariah Carey

Když něco Mariah chce, je velmi neústupná a dokáže být i velmi tvrdá. Kromě toho, že vlastním dětem zakázala přát jí k narozeninám, je známá i mnoha dalšími bizarními požadavky. Při koncertech turné požaduje samostatný pokoj pro své oblečení, rodila za poslechu vlastních písní a také často při televizních rozhovorech uráží ostatní zpěvačky, jako například Madonnu či Jennifer Lopez (50). I přes to všechno se jí ale nedá upřít, že je už dlouhá léta skutečnou divou pódií a zůstane jí i nadále.

Související články

Další články