Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mariah Carey se o Vánocích cpe, že praská ve švech: Už se ani nesnaží skrýt čtyři brady!

Vypadá jako otylý špekoun!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Mariah Carey má dlouhodobě problémy s váhou a všichni její fanoušci to vědí. Místo toho, aby šla do sebe a začala se sebou něco dělat, tak dál nezadržitelně kyne a nezdráhá se oblékat, jako by měla o dvacet kilo méně. Proto je také zpěvačka častým terčem posměchu. To se ale nikdo nemůže divit.

Kde jsou ty časy, kdy Mariah Carey všechny okouzlovala nejenom svým pěveckým umem, ale také výstavní postavičkou. V posledních letech naprosto kašle na své tělo a přibírá stále víc a víc. Fanoušci jí sice zůstávají stále věrní, ale její nevkus nelze přehlédnout.

Místo toho, aby uznala, že zkrátka nemá postavu na ultra sexy outfity a přizpůsobila tomu svůj šatník, tak stále obléká modely, ve kterých vypadá víc než směšně. Před pár dny si vyšla na veřejnost a lidé opravdu nevěřícně kroutili hlavou nad tím, co má zpěvačka na sobě.

Šaty jí doslova praskaly ve švech, byla v nich narvaná a vypadala příšerně. Navíc si nešlo nevšimnout, že má snad čtyři brady. Mariah by měla nalézt svou ztracenou soudnost, než se jí budou všichni jen vysmívat.

Související články

Další články