Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Margot Robbie odhodila stud: Po 3 panácích ve Vlkovi z Wall Street divoce souložila s DiCapriem!

Ve Vlkovi z Wall Street ukázala Margot Robbie všechno.
+ Dalších 19 fotografií
Margot Robbie (27) bývá označována za jednu z nejkrásnějších hereček současnosti. A že je podle čeho posuzovat. Ve filmu Vlk z Wall Street se totiž předvedla kompletně nahá. Jejímu perfektnímu tělíčku neodolal Leonardo DiCaprio (43), s nímž ve filmu divoce souložila. Natáčení ale vůbec nebylo jednoduché.

Na filmovém plátně jsme si to užili, ale pro herce nebyly erotické scény z Vlka z Wall Street žádnou procházkou růžovým sadem. Největší stres zažívala Margot Robbie, která se ve filmu kompletně svlékla.

Herečka se přiznala, že před natáčením divokého sexu s Leonardem DiCapriem do sebe musela kopnout tři panáky. Pak odhodila všechen stud a odhalila se tak, jak ji bůh stvořil. Trošku protestovala proti zásahu filmařů, kteří jí prodloužili nohy, ale to bylo tak vše, co mohla dělat.

Krátce po Vlku z Wall Street následovala role šílené Harley Quinn ve filmu Sebevražedný oddíl. Od té doby o ní ale není moc slyšet, tak snad nepověsila herectví na hřebík.

Ale i kdyby ano, jejími nahými fotkami se můžeme kochat pořád. Mrkněte do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články