Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Margita promluvil o koncertu pro Hanku Zagorovou. Řekl, kdo na něm zazpívá

+ Další fotografie

Není to tak dávno, co Hana Zagorová (†75) odešla do nebe. Nyní její manžel Štefan Margita prozradil, že se chystá vzpomínkový koncert za jeho milovanou ženu. Pro Showtime CNN Prima News mimo jiné prozradil, že na něm vystoupí i Lucie Bílá. "Já jenom s láskou k Haničce a Štefanovi zazpívám její písničku, ale ten večer bude patřit jim," řekla v pořadu Bílá.

Mezi laureáty letošních cen Mistr zábavního umění je i zesnulá zpěvačka Hana Zagorová. Za ni převzal ocenění Štefan Margita, který mimo jiné prozradil podrobnosti k chystanému lednovému vzpomínkovému koncertu.

„Hanka byla v nemocnici, když mi říkala, že tu cenu bude dostávat a stále mi říkala, na dnešní den si nic nedávej, půjdeme na převzetí téhle ceny, tak je mi hodně smutno, že ji přebírám já, ale doufám, že to vidí, že se na to dívá a určitě by měla obrovskou radost,“ řekl Štefan Margita pro ShowTime na CNN Prima NEWS.

Zanedlouho přitom Zagorová dostane ještě významnější ocenění. Prezident Miloš Zeman udělí Zagorové 28. října Medaili Za zásluhy v oblasti kultury. Ocenění ale nepřevezme její životní láska Margita, ale blízký přítel a dřívější kolega zpěvačky Karel Vágner, kterého o to požádal sám operní pěvec, jak uvedl Blesk. Margita bude totiž v tu dobu v Americe.

Lucie Bílá: Díky Hance mám své jméno

„Já jsem vlastně děkovala i na jevišti Haničce za jméno, protože díky Haně Zagorové se stala z Hany Zaňákové Lucie Bílá. Vždycky když jsem byla po autogramiádě, tak jsem jí volala a děkovala, že se ta Bílá podepisuje jednodušeji než Zaňáková. Hanička nám všem chybí a snažím se být platná tady Štefanovi teď,“ řekla na předávání ocenění Lucie Bílá.

„Lucka mi strašně pomáhá, kdo tohle nezažil, nemůže pochopit, stačí když mi pošle srdíčko nebo napíše - myslím na tebe a pomáhá mi i její publikum, kde lidi na Instagramu nebo na Facebooku krásně píšou. Já dneska prozradím jednu věc, kterou bych neměl prozrazovat, ale nevydržím to. Toho 24. ledna my chystáme velký koncert v O2 areně a to bylo domluvený, že na tom koncertě vystoupí a osud nám nenahrál a Hanku zastoupí Lucka,“ uvedl Margita pro pořad Showtime.

„No takhle bych to neřekla, já jenom s láskou k Haničce a Štefanovi zazpívám její písničku a zazpívám si se Štefanem, ale ten večer bude patřit Haničce a Štefanovi. Já tam budu akorát blízko, když bude potřeba,“ dodala Bílá. Další hosty už Margita prozradit nechtěl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy