Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Margarida Aranha o vztahu s českým milionářem: Miloš je bláznivý dědek, mluvila jsem s policií

+ Dalších 6 fotografií
přestřelka
Portugalská kráska Margarida Aranha (26), kterou v Česku všichni znají především jako bývalou snoubenku milionáře Miloše Kanta (62), se na svém Instagramu znovu po dlouhé době rozpovídala o jejich vztahu. Měsíce strávené s podnikatelem jsou prý pro ni i pro její rodinu ostudou a nazvala ho bláznivým dědkem, který ji pronásleduje a řeší ho s policií.

„Kdybych věděl, s kým mám tu čest, žádná žádost o ruku by nebyla!“ uvedl před časem podnikatel Miloš Kant. Zdá se, že Margarida Aranha, kterou milionář teatrálně požádal o ruku na červeném koberci v Cannes, má ohledně svého bývalého partnera stejný názor.

Když se portugalská hvězdička dozvěděla, že Kant tvrdí, že mu vyhrožuje, rozhodla se mu na svém Instagramu jeho slova oplatit stejnou mincí. „Nic z toho, co mi koupil, jsem si nevzala. Všechno zůstalo u něj. Nevydírám ho, naopak on mě pronásleduje. Je to bláznivý dědek. Už jsem mluvila s policií, musí se to vyřešit, ať už po dobrém, nebo po zlém,“ sdělila Margarida svým fanouškům.

Během vztahu prý Kant pomáhal Margaridě platit její účty, po rozchodu tak prý kvůli penězům začal naopak on vyhrožovat jí. Tanečnice se za vztah s ním prý stydí. „Udělala jsem si ostudu na celý život, udělala jsem ostudu i své rodině. Už nikdy nic takového neudělám,“ dodala pohledná Portugalka.

Mohlo by vás zajímat

Další články