Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Marfuša“ Inna Čurikova z Mrazíka se změnila k nepoznání. Je z ní teď dáma!

Marfuša je teď krásná a vitální žena.
Zdroj: archiv/profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Herečka Inna Čurikova (72), kterou známe jako rozmazlenou Marfušu z legendární pohádky Mrazík, je ve skutečnosti velmi sympatická a vitální dáma. Rozkvetla do krásy a na svoji roli moc ráda vzpomíná.

Inna Čurikova si zahrála v Mrazíkovi Marfušu, která proslula svým louskáním ořechů v puse. Od natáčení legendární pohádky už uplynulo 52 let, a tak se Marfuša poněkud změnila. Je z ní teď šarmantní a vitální dáma, která se i nadále věnuje herectví a scenáristice.

Její věk by jí ale nikdo nehádal. Zachovává si pozitivní přístup k životu a spoustu věcí si nepřipouští. Marfuša byla její první menší filmová role a Inna byla tenkrát vyplašená a nevěděla, co ji čeká. Nakonec ale vše zvládla na jedničku a zazářila. Režisér z ní byl doslova nadšený!

Svoji první větší roli ale Inna dostala až tři roky po natáčení Mrazíka ve filmu Začátek. Teď je respektovanou a uznávanou herečkou, která působila na předních ruských divadelních scénách a hrála v mnoha filmech.

Přes dvacet let má výsadní postavení v Moskevském státním divadle. I přes to ale její herecký sen nebyl bez problému. Na hereckou školu ji kvůli vzhledu nechtěli vzít, když se pak po několikátém pokusu rozplakala, tak ji ze soucitu vzali.

Později se provdala za světoznámého režiséra Gleba Panfilova, který zrovna hledal vhodnou adeptku na roli ve svém filmu. A objevil právě Innu, do které se zamiloval na první pohled. Pracovní vztah tak přerostl v lásku a Inna mu porodila syna Ivana. Díky němu pak hrála v několika dalších filmech.

Na svoji roli Marfušky ale vzpomíná doteď. Mrazík jí totiž otevřel dveře do hereckého světa a Inna toho uměla využít. Mrazíka ale prý viděla jen jednou v životě, protože se prý nemohla dívat na to, jak byla ošklivá.

Související články

Další články