Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Marešův stylista Filip Vaněk: Dva tátové nejsou přirození. Potomky nechci, dětské Gucci je moc drahé, říká

Filip Vaněk a Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
NÁZOR

Stylista Filip Vaněk (44) má na některé věci dost nekompromisní názory a týkají se i LGBT rodin. Přestože dlouhá léta žije s mužem, domnívá se, že děti by měly vyrůstat s tátou a mámou, a ne se stejnopohlavní dvojicí. „Kdybych sám chtěl dítě, potřeboval bych na něj asi třicet zaměstnanců, kteří by se o něj starali za mě,“ řekl eXtra.cz Vaněk.Filip Vaněk: Dva psi štěně nezplodí a od feny si ho nekoupí

Módního guru jsme kontaktovali s dotazem, co říká na myšlenku Osmanyho Laffity, že děti by měly mít tátu a mámu, a ne stejnopohlavní rodiče. Ten to prohlásil pro Lifee.cz.

„Mám stejný názor. Byť sám mám manžela, jsme spolu deset let, nemyslím si, že dva chlapi nebo dvě ženy by měli vychovávat dítě. Není to přirozené. Pro správné formování povahy dítěte je zapotřebí, aby mělo mužský i ženský vzor. Dědečkové, tety a podobně rodičovský vzor nenahradí,“ řekl eXtra.cz stylista Filip Vaněk.

„Je naprosto přirozené, že se mají lidé rádi napříč pohlavími, v sexu se žádné hranice nemají klást, bylo to přirozené i ve starověkém Řecku a je to přirozené i mezi zvířaty, ale dva psi také nezplodí potomka. A taky si to štěně nekoupí od feny. Tak by to být nemělo,“ domnívá se.

„Určitě za to nikoho neodsuzuju, ať si každý dělá, co chce, ale já s mým mužem to máme nastavené takhle,“ naznačuje, aby pak svůj názor ještě víc rozvedl.

Gucci pro děti je moc drahé, diví se

„Upřímně řečeno: moje pohodlí, svoboda a užívání si života jsou pro mě mnohem cennější než nějaké dítě. Nechtěl bych se toho všeho vzdát. Nemluvě o tom, kolik takové dítě stojí. Gucci pro mimina je úplně stejně drahé jako to pro dospělé. Přitom je to desetina látky. To se asi zbláznili,“ kroutí hlavou.

„Navíc se zdražují energie. Co když bude časem plyn stát tolik, že ani já na něj nebudu mít? Představte si, jak by to dopadlo. Já si v zimě do obýváku klidně ten norkový kožich vezmu. Ale co třeba sedmnáctiletý harant, když z něj bude ekologický mimoň? Vždyť v tom kožichu z polyesteru zmrzne!“ vidí jasně do své alternativní budoucnosti.

Potřeboval bych na dítě třicet zaměstnanců, kteří by se o to postarali a já bych si to půjčoval jen na pár hodin. Nebo by to muselo být na internátu. Dítě vážně ne. Ani jako žena bych ho nechtěl. Ještě bych si zkazil postavu. To by se muselo dopéct v cizí troubě,“ uvažuje otevřeně nahlas Filip, který se nikdy nestyděl vyjádřit své názory.

„Nákup spermií single matkami je zvrácené“

„Stejně tak si myslím, že když pár nemůže otěhotnět, tak dítě mít nemá. Někdo tam nahoře to zkrátka nechce. Ale lidé dělají psí kusy za statisíce korun, pak mají děti ze zkumavky.“

„Zvrácené mi přijde i to, že žena žije sama, ale může si dojít koupit sperma a tak si pořídí dítě. Nebo když má nepoužitelná vajíčka, tak jí prodají cizí. To je šílené,“ doplňuje závěrem muž, který některým už před časem zvedl mandle, když v DVTV vyjádřil názor, že Češi jsou obézní a zanedbaní. Jeho klientovi Leoši Marešovi se prý celé jeho prohlášení víceméně líbilo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy