Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Marešovi si vyrazili v pánském stylu: Moniko, nauč se znát módní pravidla

Alenka Šafratová hodnotí Moniku Marešovou.
+ Dalších 61 fotografií
Monika Marešová se včera objevila se svým manželem Leošem na prezentaci nové pánské kolekce. Oba se vyladili až moc do stejných barev a pánského stylu. Jak je zhodnotila naše módní policie?

Na prezentaci nové pánské kolekce se v Praze sešla krásná Monika Marešová, kterou přišel podpořit i její manžel Leoš Mareš.

Monika se stala tváří pánské značky, proto zvolila šik kostýmek v pánském stylu. Leoš je gentleman, takže svou milou podpořil nejen psychicky, ale i svým outfitem.

Na představení pánské módy se manželé nedali přehlédnout a bylo vidět, že k sobě patří. Byli dokonale sladěni nejen do stejného stylu, ale pasovali k sobě i barevně. A co na jejich outfity říká naše módní expertka Alenka Šafratová?

„Někdy tohle manželské urputné ladění do stejného stylu udělá víc škody než užitku. Moniky outfit je super trendy (vítáme zpátky návrat osmdesátých let!), Leoš je ležérní a přesto elegantní. Ale dohromady vypadají jako dva chlapíci, co se potkali na pracovním jednání. A ještě malý vzkaz pro Moniku – u dámských sak neplatí stejné pravidlo o rozepnutém posledním knoflíku, jako u pánského obleku. A u sak s dvouřadým zapínáním to neplatí ani u jednoho pohlaví. Dvouřadé sako musí držet tvar, takže buď rozepnuté celé, nebo naopak všechny knoflíky zapnuté.“

Jak se manželský pár líbí vám? Myslíte, že jejich sladění na prezentaci kolekce Bernhardt bylo přehnané?

Mohlo by vás zajímat

Další články