Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Marešovi na dovolených: Leoš si užívá luxusu v teple, jeho kluci české hory s maminkou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
relax
Vypadá to, že si Leoš Mareš (43) dal na pár dní pauzu od sociálních sítí. Momentálně si užívá s manželkou Monikou (38) teplo a sluníčko v Ománu a jeho Instagram zatím už několik dní leží ladem. Zato Monika sdílí fotky z pláže i od bazénu a ze snímků je vidět, že si užívají především čas jenom pro sebe. Leošovi synové Jakub a Matěj zatím tráví čas s maminkou Monikou (44) na českých horách.

Bývalá Leošova (43) manželka Monika se dva roky po úrazu kolene poprvé postavila na lyže a nemůže si to vynachválit.

Pro zimní radovánky si s kluky vybrala české hory, kde strávili několik dní. Zatímco Silvestra podle všeho oslavili ještě v Praze, závěr vánočních prázdnin si užili v Krkonoších. Kuba a Matěj byli tuto sezónu už s tátou a jeho Monikou ve Špindlu, českých hor si tedy užívají naplno.

Luxus v teple

Naopak Leoš dal v prvních dnech nového roku přednost teplu a sluníčku. S Monikou vyrazili do Ománu, kde jim podle fotek, které Monika sdílí, nic nechybí. Dovolenou v luxusu si oba užívají a sbírají síly na připravovaný Leošův koncert, který se bude konat v květnu a bude rozdělen do dvou dnů.

Obě rodiny, jak ze strany maminky Moniky, tak i táty Leoše spolu skvěle vychází. Kuba i Matěj si užívají dovolené a různé zážitky poměrně často, jelikož oba rodiče jsou aktivní a rádi cestují.

Smutná vzpomínka

Na konci prosince Leoš sdílel vzpomínku na svého tátu, který před čtyřmi lety zemřel. Leoš jako by charismatickému pánovi na fotce z oka vypadl. Na dovolené s milovanou manželkou tak alespoň oblíbený moderátor přišel na jiné myšlenky.

Související články

Další články