Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Marešovi jako ze žurnálu. Leoš ukázal dokonalou rodinu, Monika přepychovou postavu

Leoš Mareš ukázal dokonalou rodinu, Monika Marešová přepychovou postavu
Zdroj: Se souhlasem Moniky Marešové
+ Dalších 9 fotografií
dovolená

Monika a Leoš Marešovi zdrhli za sluníčkem. Manželé vyrazili společně s malou dcerkou Alex až do Spojených států, šťastná rodinka se momentálně nachází na Floridě, kde se teploty pohybují kolem 25 stupňů. Přímo z pláže posílají slunečné pozdravy i fanouškům. Uběhl necelý rok od porodu, ale na Moničině těle to není vůbec znát. V plavkách vypadá senzačně, jak je patrné z fotek, které sdílela na Instagramu.

Na dovolenou vyrazili manželé Marešovi už začátkem ledna, ale jak se zdá, nějaký čas si chtěli vychutnat pouze sami pro sebe bez mobilních telefonů. Na sociálních sítích se totiž s Českem rozloučili už 4. ledna, a to snímkem z letadla, a opět se ozvali až nyní.

Vyrazili do víru USA

Jak se zdá, Monika a Leoš vyrazili procestovat Ameriku. Ohlásili se z Floridy a rovnou z pláže. V této oblasti Spojených států se momentálně denní teploty pohybují okolo 25 stupňů, a tak je i prostor pro dovádění na pláži. To si manželé užívají o to více, neboť z písku je naprosto nadšená dcerka Alex. Malá princezna zanedlouho oslaví své první narozeniny.

Lidé jsou nadšení z Moničiny postavy. V plavkách vypadá zkrátka božsky a ještě to umí prodat. Fanoušci oceňují Moničin styl fotek a fakt, že sází spíš na minimalismus. "Líbí se mi vaše příspěvky. Nikdy se nešpulíte, nevnucujete všem vaši krásu, ani vaše dítě. Jste originalní tady mezi instagramáči!" píší lidé.

"Líbí se mi Váš aristokratický, čistý a stylový způsob Vašich prezentací na sociálních sítích!! Něco velmi ojedinělého, co se blíží umění," shodují se další.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy