Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Marešová naletěla novému milenci! Agáta s Žilkovou jí vzkazují: Pozor, je to podvodník!

Cikánek je atraktivní playboy, bohužel s podivnou minulostí.
Zdroj: Facebook, herminapress.cz

Monika Marešová snad nedojde klidu. Děti má s infantilním záletníkem a ve vztazích, které opatrně po rozvodu navazuje, pokaždé šlápne vedle. Bohužel to vypadá, že tak učinila i v případě nového milence, se kterým ji včera načapal Blesk!

Zástupkyně šéfredaktora Agáta Prachařová (28) má jasno: „Ten člověk okradl naši rodinu při prodeji pozemku, býval to velmi blízký přítel, kterému jsme věřili,“ říká Agáta s tím, že Cikánek jí měl před časem prodat stavební parcelu v Suchdole nedaleko bydliště její matky, kterou bohužel za stavební jen vydával, neb je na ní stavební uzávěra.

Cikánka přitom Agáta zná od deseti let. Stejně jako právníka Josefa Křena, dalšího souseda, který se podle všeho zřejmě s Cikánkem při celém obchodu spolčil, neboť to byl právě on, který měl coby další přítel rodiny dohlédnout Agátě na smlouvu. Oba jaksi „pozapomněli“ modelku v dokumentu spravit o tom, že na pozemku s cenou skoro 6500 Kč za metr čtvereční se nesmí stavět, což jim zákon vyloženě nepřikazuje, jen to není moc „košer“.

Agáta tak přišla o dva přátele, a navíc o investici v řádu milionů. K tomu všemu není jasné, zda své peníze ještě někdy uvidí, protože je sporné, zda se dvojice Křen – Cikánek dopustila podvodu.

Cikánek, který má z nevydařeného manželství a nějakých těch vztahů okolo blíže nespecifikovatelný počet dětí, prý není zrovna solidní člověk: „Z nějakých důvodů jsme to zatím neřešili cestou trestního oznámení, každopádně bych Monice chtěla vzkázat, že by si měla promluvit s mojí mámou, ta nemůže Tomáše ani cítit a řekne jí celou pravdu,“ říká Agáta, kterou fotografie Cikánka, kterak se miliskuje s Marešovou, dost zaskočily.

Kdo je ve skutečnosti nový milenec Moniky? S kým a kolik má dětí a kdo všechno si na něj ještě brousí zuby? Už brzy na eXtra.cz!

Související články

Další články