Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Marešová kontroverznímu nástupci Leoše ve své posteli věří: Co jí řekl k údajným podvodům?

Monika je až po uši zaláskovaná do Tomáše Cikánka.
Zdroj: Facebook

Monika Marešová (38) prožívá po letech trápení velkou lásku s pražským podnikatelem Tomášem Cikánkem, kterou jí kalí obvinění rodiny Agáty Prachařové (28), podle které je Cikánek jeden z dvojice vykuků, kteří modelku podvedli při prodeji pozemku na Suchdole, o kterém Agátě Cikánek spolu s advokátem, kterého poprosila, ať na transakci dohlédne, „zapomněli“ říct, že se na něm nesmí stavět.

Modelka, která Cikánka zná dvacet let, proto Moniku varuje, že si začala s člověkem, který je pro peníze schopen lecčeho.

Marešová si však za Cikánkem stojí: „Tomáš mi říkal, jak to bylo s tím pozemkem, a vím i o jeho minulosti i přítomnosti, stojím za ním, to je důležité. Takže jsem připravená.“

Monika s Cikánkem randí podle přátel několik měsíců, ale vztah se jí podařilo dlouho tajit, pro což měla zřejmě dobrý důvod, neboť okolo jejího milého začal okamžitě slídit bulvár.

Jednu dobrou zprávu ale pro Moniku přeci jen máme – horší než Leoš (38) přinejmenším s věrností určitě nebude…

Související články

Další články