Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Marešova expřítelkyně předvedla žhavé tělíčko! Modelka Kociánová je v titěrných plavečkách neskutečně sexy

Marešova expřítelkyně předvedla žhavé tělíčko! Modelka Kociánová je v titěrných plavečkách neskutečně sexy
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Slovenská topmodelka Míša Kociánová (28) nemá ostych v popisu práce! Zvěčnila se v mimořádně titěrných plavečkách, které si vyhrnula až po pás. O neuvěřitelně žhavou fotku se pak podělila s fanoušky. Pozor, pohled na tohle tělíčko způsobuje mokré sny!

Takhle sexy snad Kociánová ještě nebyla! Kráska ze Slovenska Míša Kociánová se cvakla v extrémně zařízlých plavečkách a sexy snímek se nezdráhala zveřejnit.

"Co říkáte na moje nové plavky? Jsem připravená na léto," nezapomněla Kociánová fotku doplnit o trefný popisek. Vsadíme se, že modelčini fanoušci dnes večer neusnou, anebo budou mít minimálně velmi divoké sny.

Nádherná Míša v roce 2011 randila s nejbohatším českým moderátorem Leošem Marešem (41). Vztah jim však vydržel necelý půlrok. Navzdory tomu se rozešli v dobrém a dodnes nemají problém se spolu bavit, když se náhodou potkají. Kociánová se už seznámila i s Leošovou snoubenkou Moniku Koblížkovou (36) a vzkázala, že jim lásku moc přeje.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy