Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Mareš ze Zlaté mládeže odmítá vysvětlit dluh… MikeJePán chce své peníze ale zpět!

Mike (vpravo) chce svůj dluh zpět…
Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Mezi oběma pány z reality show Zlatá mládež to začíná pořádně vřít... Řeč je o známém youtuberovi MikeJePán (21) a Petrovi Marešovi (25). Prvně jmenovaný totiž ukázal na svého kolegu z televizního pořadu, že mu dluží peníze. A jako důkaz poskytl SMS konverzaci. Druhý to odmítl a začal kopat kolem sebe...

Není to tak dlouho, co jsme informovali o tom, že youtuber a provokatér městských strážníků promluvil o svém kolegovi z pořadu České televize. „Pokud jde o Petra, tak je to podle mě homosexuál, i když tvrdí, že má přítelkyni. A navíc mi dluží peníze,“ řekl eXtra.cz MikeJePán a poskytl otisk konverzace mezi ním a Petrem. Z té vyplývá, že si youtuber měl říct o vrácení půjčky. Jenže odpověď nedostal žádnou…

Petr dluh popřel s tím, že vše vysvětlí na streamu eXtra.cz. Jenže z toho nakonec sešlo. „Omlouvám se, ale na stream nedorazím. Video vyjádření zveřejním na svém profilu,“ stálo v odůvodnění, proč Mareš nedorazí, aby mohl otevřeně promluvit o tom, že MikeJePánovi nic nedluží. Následovalo ještě něco ve smyslu, že jde o pomluvu.

Ovšem youtuber si nechce nechat nic líbit. „Ty peníze dostanu zpět. Ještě si o ně určitě řeknu. Ale problém je, že ten gay nekomunikuje,“ řekl eXtra.cz MikeJePán, který se částky, jež je prý do deseti tisíc korun, nechce vzdát.

Je také dost možné, že nakonec spor obou hochů skončí, jak je u Mika zvykem. Na policii, nebo u soudu – to ukáží následující dny.

Související články

Další články