Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mareš ukázal, že na STARÁ kolena dokáže být pořád VTIPNÝ: Chtěl mít tělo jako Řepka a hlas jako Pavarotti!

+ Další 2 fotografie
Leoš Mareš moderoval letošní předávání cen Fotbalista roku a své role se zhostil opravdu moc dobře. Dokázal, že i když je to uznávaný moderátor, o kterého se doslova perou, i přesto si umí ze sebe udělat srandu. Což je fajn, protože chlapi s přibývajícím věkem ztrácejí nejenom soudnost, ale i vtip. Ale jak se zdá, tohle není Leošův případ. Nebo alespoň prozatím.

Moderátor letošního Fotbalisty roku Leoš Mareš natočil vtipný spot k celému galavečeru, který se včera odehrával ve Španělském sále Pražského hradu. Ve videu má na sobě bílý smoking a zpočátku rapuje o tom, kdo by měl vlastně takovou událost moderovat.

Padají jména jako Libor Bouček (36), Jakub Prachař (33) nebo Marek Eben Nakonec si udělá sám ze sebe srandu a řekne, že večer bude moderovat jouda v kožichu. Ale to není jediný okamžik, kdy Mareš sám sebe vtipně shazuje. Říká o sobě, že když nebude vtipný, chce být aspoň hezký a ve videu leze ve smokingu do solárka

Na konci celého klipu Leoš objíždí celou Evropu a rozváží smokingy všem fotbalistům. Tohle video se moderátorovi opravdu povedlo a opět dokázal, že i přes svou slávu dokáže být stále nad věcí a vtipný.

Výsledky Fotbalisty roku nejsou nijak překvapivé. Fotbalistou roku se stal Petr Čech, a to už po deváté. Druhý skončil Vladimír Darida, třetí Bořek Dočkal. Z trenérů to byl Vítězslav Lavička. Fotbalistkou roku se stala Lucie Voňková a talentem Patrik Schick

Související články

Další články