Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Mareš to natřel Šebrlemu: Leoš ukázal lepší fyzičku, než má bývalý desetibojař!

Leoš ukázal lepší formu než Roman.
+ Další 3 fotografie
Kdo by to čekal, že to Mareš natře v běhu Šebrlemu. Je vidět, že se moderátor evidentně o svou fyzičku lépe stará než bývalý desetibojařský král. Možná by Roman měl občas také vyběhnout mimo zpravodajské studio.

V Praze se o víkendu konal desetikilometrový běh, kterého se zúčastnila i hrstka známých osobností. Mezi nimi také slavný moderátor Leoš Mareš (40), kterého ke sportu a běhu přivedla jeho současná přítelkyně.

Mareš ukázal, že jeho běžecká forma je momentálně velmi dobrá. Důkazem toho budiž skalp bývalého profesionálního sportovce. Skončil totiž před současným moderátorem zpráv Romanem Šebrlem (41)!

Je vidět, že na něj má Monika Koblížková (34) blahodárný vliv. Mareš nikdy nevypadal lépe a takhle se sportu nevěnoval. Tak snad to Leošovi vydrží co nejdéle a příště si v podobném běhu polepší. Pořád se před ním lépe umístilo hned sedm moderátorů a zpěváků, tudíž je na čem makat…

Mohlo by vás zajímat

Další články