Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Mareš si vystřelil ze vztahu Hanychové a Soukupa: Jargáta nebo Agromír? Hlasujte

Z Hanychové a Soukupa si utahuje i Leoš Mareš: Jakou přezdívku jim vymyslel?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií

Nový pár českého showbyznysu, vztah modelky Agáty Hanychové (37) a šéfa televize Barrandov Jaromíra Soukupa (53), překvapil snad všechny. Novinka rozdělila veřejnost hned na tři tábory: Jedni fandí, druzí nechápou a třetí se smějí. Právě k poslední skupině se přidal i Leoš Mareš a z hrdliček si vystřelil: "Pojďme vymyslet společné označení páru, Jargáta nebo Agromír?” napsal na sociální sítě a vyzval fanoušky k hlasování.

Vztah mediálního podnikatele a vlastníka TV Barrandov Jaromíra Soukupa (53) a modelky Agáty Hanychové (37) je zatím velmi čerstvá záležitost. Před pár týdny si ještě vykali, a to při příležitosti, když si Soukup Agátu pozval jako hosta hned do svých dvou pořadů. Modelka ho uchvátila takovým způsobem, že se neudržel na uzdě a s Agátou okatě flirtoval. Laškování si ihned všimli i diváci. Tam mezi oběma zřejmě přeskočila jiskra a nový vztah byl na světě, o čemž jsme informovali.

Vztah mnohé překvapil, protože Agáta se jen chvíli předtím rozešla se sympatickým chirurgem Andrejem. A zatímco randění s doktůrkem lidé fandili, vztah se Soukupem rozdělil Česko hned na několik táborů. Věrní fanoušci Agátě fandí. "Však jí to předpověděla kartářka. Ještě když byla zamilovaná do doktora. Že i tento vztah končí. A že její opravdový vztah ji čeká. Starší muž ze showbyznysu. Ti ex byli děti, tohle je MUŽ. A povahově se k sobě hodí. Tohle věřím, že vydrží," píše jedna z fanynek na Instagramu.

Druzí Agátě nového partnera vyčítají: "Tuhle paní jsem měl rád přes všechny ty její muže atd. a bránil ji. S tím Soukupem jsem ale už i já změnil názor. Myslel jsem, že je trochu jiná," komentoval další. A třetí skupina? Ti se jen smějí. K této partě se připojil i Leoš Mareš.

Mareš si vystřelil ze Soukupa a Hanychové

Z nového páru si vystřelil i moderátor Leoš Mareš. Nejdříve v průběhu ranní show na Evropě 2, kterou už léta moderuje, a vtípek o pár chvil později přidal i na svůj Instagram. "Nám s Patrikem se nelíbí, jak jim říkají příjmením. Pojďme jim vymyslet společné označení," napsal a vyzval fanoušky k anketě.

Při výběru označení se inspiroval v zahraničí. "V Americe místo Pitt a Jolie používali BRANGELINA, místo Tom Holland a Zendaya používají TONDAYA," dodal Leoš. S kolegou Patrikem Hezuckým vymysleli pro Agátu a její novou lásku hned dvě označení: Jargáta a Agromír. To, která přezdívka nakonec vyhraje, můžete rozhodnout i vy na Leošově Instagramu. V době publikace článku vedl z 55 procenty Agromír nad Jargátou se 45 procenty.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy