Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mareš se rozhodl po odchodu Šilhánové téměř nevysílat! Jak to dnes v rádiu probíhalo?

Leoš Mareš je zásadně nespokojen s tím, co se teď na Evropě 2 děje.
Zdroj: herminapress.cz

Takovou bouři asi ještě v rádiu Evropa 2 neměli. Po tom, co Leoš Mareš (37) včera v ranním vysílání proflákl vyhazov Lucie Šilhánové (33), se tamní atmosféra dá krájet. Šilhánová pracovala v týmu s Marešem a Hezuckým skoro deset let a najednou byla odejita, protože je „prý moc stará“. Důvodem jsou ale údajně neshody s ředitelkou rádia Jitkou Fürst.

Mareš, který je vlajkovou lodí této stanice, se klidně do éteru v dnešním vysílání vyjádřil, co si o celé situaci myslí. „S tou paní, co vyhodila Lucku, už se moc bavit nebudeme. Sejdeme se s kluky, co jsou naštěstí nad ní a mají rozum,“ oznámil moderátor.

A že je Mareš jednáním Fürst hodně znechucený, potvrzovalo i to, že se v dnešním vysílání příliš neangažoval a vyjadřoval se pouze ke své bývalé kolegyni. A my jsme samozřejmě na to, jak bude jeho jednání s vedením probíhat, nesmírně zvědavi. Vedení stanice se k celé situaci zatím oficiálně nevyjádřilo.

Související články

Další články