Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Mareš není žádná socka. Po káře za miliony si pořídil kabelku za 150 tisíc!

Leoši, kde na to bereš?
Zdroj: Instagram Leoše Mareše
+ Další fotografie
Na to, že se Leoš Mareš rád předvádí s luxusními věcmi, jsme si už zvykli. Ale co je moc, to už je příliš. Poté, co se na svém Instagramu pochlubil károu za pět mega, tak teď přišel s dalším úlovkem. To budete zírat, kolik dokáže vysolit i za tak banální věc, tedy co se aspoň u mužů týče.

Moderátor Leoš Mareš (39) rozhodně není žádný troškař. To, že se vyžívá v drahých kárách, to není žádná novinka. Ale teď začal ulítávat ještě na dost drahých kabelách. Samozřejmě svou nejnovější trofej musel ukázat celému národu.

Kabelka Fendi rozhodně patří mezi oblíbené kousky, které si rády pořídí movité dámy. U mužů se to jen tak nevidí. Zvlášť když za kabelku dokáže utratit skoro 154 tisíc korun. A ještě se tím chlubí, jak dobře nakoupil.

Dost lidí už otravuje, jak pořád Leoš musí dávat na odiv to, že má stále fůru peněz. Jenže by měl asi možná trochu myslet i na zadní vrátka. Přece jen kariéra moderátora je vrtkavá a najednou může skončit na dlažbě.

Ale na to asi Mareš moc nemyslí a dál vesele utrácí. Spíš by ale měl zapřemýšlet nad tím, jak svou novou noční talkshow oživit, udělat originálnější, aby přitáhla víc diváků. Zatím to není žádná sláva, alespoň podle čísel sledovanosti.

Snad aspoň ta drahá kabelka a přítelkyně Monika Koblížková zahřejí nejen u srdce.

Související články

Další články