Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mareš je konečně na Facebooku! Tohle je jediný skutečný profil moderátora!

Leoš si užíval Vánoce se svými dvěma syny.
Zdroj: Instagram
Moderátor rádia Evropa 2 Leoš Mareš, který šel vždy s dobou, zaspal sociální sítě ve velkém. Nejprve se objevil nenápadně na Twitteru, nakonec si ale zamiloval Instagram a stal se také jeho nekorunovaným králem, co se českých celebrit týče. Nakonec se ale stalo něco nečekaného. Leoš si založil Facebook. A pod jakým jménem můžete jeho profil najít?

Leoš Mareš Live, tak zní oficiální název Marešova Facebooku, což potvrdil i na svém Instagramu. V současnou chvíli má něco kolem sedmi tisíc fanoušků, což se s rozšířením informace, že tentokrát se jedná opravdu o pravý profil a žádný podvod, velmi rychle změní.

Zda se zřízením účtu rozhodl udělat radost svým fanouškům, kteří ho o to žádali už dlouhou dobu, či ho k tomu přesvědčila jeho slečna Monika Koblížková, která používá sociální síť již několik let, se asi nedozvíme, každopádně jsme zvědaví, co se na jeho stránce bude objevovat.

Podle informací eXtra.cz by měl v těchto dnech pár odlétat na svoji novoroční třítýdenní dovolenou. Zda se na svých profilech odmlčí, nebo je naopak zaplní fotkami, si budeme muset počkat. Jedno je ale jisté, škoda že se Leoš nepřihlásil na Facebook již v průběhu taneční soutěže StarDance, která mu tolik vylepšila image u diváků.

Tak co, jdete si ho lajknout? My rozhodně!

Související články

Další články