Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Mareš debil a Bouček nýmand? Moderátoři reakcí děsně ponížili Ondráčka z Těžkýho Pokondra!

Libor Bouček a Leoš Mareš mají z Ondráčka bžundu!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÁLKA HVĚZD
To až bolí, jaká přišla odpověď! Roman Ondráček (52) z parodického pěveckého dua Těžkej Pokondr pozurážel hned několik lidí z českého showbyznysu, kteří si dovolili nepropagovat jeho antibabišovskou písničku Schízy. Leoše Mareše (42) nazval debilem nebo honibrkem a Libora Boučka (38) nýmandem. Oba zareagovali tak, že Ondráček asi vzteky praskne!

Romanu Ondráčkovi jako by uletěly včely, takže kolem sebe kope na všechny strany. A schytali to i dva jeho bývalí skoro kamarádi.

Leoš Mareš (42) je pro mě honibrk a vždycky byl. To se ví všeobecně. Leoše jsme vytáhli z Berouna my. Michel Fleischmann ho chtěl druhý den vyhodit. Já s Milošem jsme se za něj postavili a přimluvili se za něj. Dneska mu jde jenom o prachy, o Instagram a o to, aby prodal lístky za miliony. My jsme ho poprosili, aby Schízy dal na svůj Instagram, když tak rád říká, že jsme ho my objevili. Neodpověděl. Napsal jsem mu, aby už nikdy nevyslovil slovo Pokondři a popřál jsem mu, aby měl zdravé děti. Kdybyste viděl, jak se hádá se svou první ženou Monikou! Dokonce jí chce změnit příjmení, protože jeho současná žena má deprese, že je Monika Marešová dva. Stal se z něj úplný debil,“ napsal Expresu Roman Ondráček. Ten podle svých slov vůbec „vynalezl“ a objevil spoustu dnešních hvězd.

Co říká Leoš?

Asi nejlepší by pro Romana bylo, kdyby se teď Mareš začal čertit, vyhrožovat mu, nebo se chtěl rovnou prát. Když jsme mu ale napsali, jestli se bude chtít k bývalému kolegovi z rádia vyjádřit, odpověděl tak drakonicky, až je to vůči Ondráčkovi ponižující. „Ani ne,“ zněla stručná reakce.

A Libor Bouček (38), o němž půlka Pokondrů uvedla, že to byl nýmand, nula, loser, co nikoho nebaví, si taky vlastně přisadil.

Bouček se vysmál

Dotazu na Romana Ondráčka se strašně dlouho smál. „Nemůžu k tomu říct nic jinýho, než že je to strašně, ale strašně zajímavý. Jestli se na něj zlobím? Vůbec. Vždyť je to zajímavý!“ řehtal se dál.

„A žádné vyjádření vám dát nemůžu, protože vyjádření nýmanda a losera stejně nikoho nezajímá,“ baví se celým útokem exšéfa Libor.

Oba napadení moderátoři prostě pochopili, že na takový atak nikdo normální ani vážně reagovat nemůže, vždyť by se rázem dostal na úroveň útočícího Pokondra.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy