Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Mareš boduje: Fanoušek neměl odvoz na jeho vystoupení, Leoš ho svezl sám

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
frajer
Moderátor a zpěvák Leoš Mareš (43) dokazuje, že je skutečný frajer. Když mu na Instagramu přišla zpráva od zcela neznámého muže, který se toužil dostat na jeho vystoupení, ale neměl odvoz, Leošova reakce byla nečekaná. Mladík se ho zeptal, zda by ho nesvezl a Mareš souhlasil! Celý průběh pak zveřejnil na sociální síti.

Leoš Mareš vždy patřil mezi celebrity, které si svých fanoušků váží, to co udělal v posledních dnech by však nikdo nečekal. Když ho fanoušek, který si přál vidět jeho vystoupení, ale neměl odvoz, požádal, zda by ho nesvezl, odpověď byla ano. Mladíkovi tak daroval zážitek na celý život.

„Ahoj Leoši, mám na tebe takovou prosbu. Je mi to trapný, ale dneska vystupuješ v Golčově Jeníkově a já nemám kamarády, se kterými bych jel a nechci řídit, tak se tě zeptám. Nevyzvedl bys mě v Čáslavi, až pojedeš?“ zněla zpráva od fanouška. Odpověď, kterou mu Leoš zaslal, zřejmě ani on sám nečekal. „Tak dobře. Kdy by se vám to hodilo?“ odvětil Mareš. Když se fanoušek ujistil, že to zpěvák a moderátor myslí skutečně vážně, oznámil mu, že na něj počká na parkovišti u obchodu.

Fanoušek se pro jistotu ještě pár hodin před domluvenou schůzkou zeptal, jestli to skutečně platí. Leoš mu následně dokonce i posílal snímky z navigace, aby ho informoval, za jak dlouho přesně u něj bude. Vše dopadlo dobře a mladík jménem Pavel si užil nejen Leošovo vystoupení, ale i společnou jízdu autem. Na dokumentaci z Instagramu se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články