Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený zbořil O2 arénu: I jeho milostný život je pořádná divočina

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
zpěvák

Marek Ztracený (36), který je nyní v plném proudu své koncertní šňůry, je už od roku 2009 se svou partnerkou Marcelou (36), kterou v roce 2019 požádal o ruku přímo na svém koncertu. Pár zažil i turbulentní období. Jak je na tom jejich vztah teď?

Je to už 12 let, kdy se zpěvák Marek Ztracený dal dohromady s moderátorkou televize Óčko Marcelou Skřivánkovou. Mezitím zažil jejich vztah několik vzestupů i pádů a narození společného potomka.

Před dvěma lety Ztracený přímo během svého koncertu požádal svou přítelkyni o ruku. Před oltář ji však dosud nepřivedl. „12 let! Časy se mění, jen my dva zůstáváme stejní, přes všechny ty krize a všechny ty hádky, známe cestu zpátky. Ty jo, kdo to složil? To se na 12. výročí docela hodí. Tak jedeme dál, ne?“ uvedl před nedávnem Ztracený na sociální síti.

Kdy bude svatba?

Pro deník Blesk se pak vyjádřil i ohledně termínu svatby: Svatba bude. Řekli jsme si, že až bude čas, uspořádáme ji. Zásnuby byly v podstatě na přání našeho syna Marka (10), po deseti letech vztahu už asi bylo na čase. Zásnuby byly z lásky, protože jsem z ní chtěl udělat princeznu a poděkovat jí za to, jaké od ní mám zázemí a že i díky ní se mi tak daří,“ řekl zpěvák.

Pár si během dvanácti let prožil mnohé. Jen rok poté, kdy se dali Marek s Marcelou dohromady, přišel rozchod. Co však čert nechtěl, jen chvíli poté, co to zabalili, zjistila Marcela, že je těhotná. Očekávání, že se Marek k situaci postaví čelem, se v té době nenaplnila „Myslel jsem si, že touhle dobou budu ještě svobodný mládenec, který bude spát po hotelech a bude žít jen svou profesí. Vlastně se to i děje, i když trochu jinak než dřív. Narození syna mě svým způsobem zachránilo, jinak by to se mnou nedopadlo dobře,“ řekl Ztracený pro iDnes.cz.

Trvalo ještě nějaký čas, než se Ztracený obrátil zády k bohémskému životu a k Marcele se synem se vrátil. "Jsme opět spolu jako kompletní rodina. Jsem zastánce toho, pokud je to jen trochu možné, aby rodiče byli spolu. Kdybych měl syna vidět jednou za čtrnáct dní, vyzvednout ho ze školky, vzít na zmrzlinu a vrátit ho, nebyl by to pro mě žádný život. Připadal bych si jako bezpáteřní člověk,“ uvedl tehdy.

Ani po "návratu domů" nebylo vše idylické. Ostatně Ztracený sám přiznal, že během svých turné nebyl zrovna nejvěrnějším partnerem. Nyní to však vypadá, že už bude sekat latinu. Marcela by si to určitě zasloužila.

Související články

Další články