Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Marek Ztracený završil fenomenální rok plný životních rozhodnutí triumfem na Slavících. Na pódiu se nervozitou rozklepal

Marek Ztracený se svou ženou.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 37 fotografií
ČESKÝ SLAVÍK

Oblíbený zpěvák Marek Ztracený opět obhájil triumf v anketě Český slavík. Nový Karel Gott, jak je často přezdíván od fanoušků, si opět mohl na galavečeru, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, převzít zaslouženou zlatou sošku. Za tento rok si Ztracený připsal řadu životních milníků. Oženil se se svou dlouholetou partnerkou Marcelou Skřivánkovou, několikrát vyprodal za rekordní čas pražský Eden a nakonec si dal od koncertování pauzu. Zkrátka turbulentní rok se vším všudy!

Má snad Karel Gott svého nástupce? Z výsledků ankety Český slavík to tak už vypadá. Zpěvák Marek Ztracený totiž opět obhájil první místo v kategorii Zpěvák roku a upevnil svou nadvládu nad českou hudební scénou. Pro oblíbeného fešáka jde o pomyslnou třešničku na dortu, protože má za sebou skutečně fenomenální rok plný osobních úspěchů i životních rozhodnutí.

I když už je ostříleným muzikantem, zvyklým vystupovat před desetitisíci lidmi, při vstupu na pódium ho zachvátila nervozita. "Jsem nervózní, třese se mi ruka, je to trapné. Nikdy to nebudu brát jako samozřejmost, klepu se a mám radost. Říká se, že těžší je vítězství obhájit, a něco na tom bude. Chci pozdravit a poděkovat všem, kdo se na příběhu v Edenu podíleli. Ty emoce a energie, to bylo nepopsatelné. Díky fanouškům to byl můj nejkrásnější víkend v životě," řekl dojatý Ztracený, který měl jeden z nejdelších projevů.

Slavíka bere jako fantastickou tečku za fantastickým rokem. "Na závěr bych chtěl pozdravit svého syna, který byl se mnou v Edenu, kde bubnoval. Pozdravuji své rodiče, kteří jsou u moře, miluji vás. Zdravím svou ženu, jsi krásná. A zdravím všechny na Šumavu a přeji vám krásné Vánoce," vzkázal závěrem.

Třikrát vyprodaný Eden

Když zpěvák oznámil, že ho fanoušci mohou vidět naposledy, protože chystá několikaletou pauzu, vyprodal svůj první koncert v pražském Edenu za pouhou hodinu. Přidal tak i druhý, u nějž se zaprášilo po lístcích za 120 minut. Třetí, i když časově od sebe neměla vystoupení velkou prodlevu, vyprodal za týden. Tak moc je Ztracený oblíbený.

Ztracený uspořádal během tří po sobě jdoucích dní tři napěchované koncerty a lístky si na ně koupilo závratných 105 tisíc lidí. Díky tomu pokořil nejnavštěvovanější české a slovenské interprety jako skupiny Elán či Kabát. Jeho rozlučkové vystoupení si nenechaly ujít české a slovenské celebrity, třeba i Ivana Gottová, která dorazila i s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií. V publiku byl i raper Rytmus.

Emotivní rozhodnutí

Po triumfu, na kterém byla přítomna i zpěvákova rodina, Ztracený skutečně potvrdil to, čeho se fanoušci obávali. Dá si pauzu. „Já jsem v jednu chvíli pochopil, jak strašně to letí. Uvědomil jsem si, že mám doma dvanáctiletého kluka a že mi zbývají možná dva až tři roky jeho dětského života, kdy mě ještě bude chtít. A já si uvědomuju, že čas nejde vrátit. Koncertovat můžu, i když mi bude šedesát. Chci vás poprosit, abyste na nás počkali,“ řekl na svém koncertě zpěvák, který se potřeboval věnovat na nějakou dobu více rodině než práci.

Zdá se však, že fanoušky pauza nijak neovlivnila, naopak svou přízeň dali najevo hlasováním v anketě Český slavík, kde Ztraceného opět usadili na pomyslný trůn. A nebude žádným překvapením, když se tak navzdory pauze stane i příští rok.

Tajná svatba

Pauza však nebyla jediným zpěvákovým životním rozhodnutím. Letos se dokonce stihl tajně oženit se svou snoubenkou a dlouholetou partnerkou Marcelou Skřivánkovou. Střípky ze svatby se pochlubil právě na jednom z koncertů, kde na obřím plátně odvysílal dojemné video z veselky. Tím se později pochlubil i na sociálních sítích.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy