Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Marek Ztracený vzdal hold Karlu Gottovi: Zpěvák prozradil, co na Mistrovi obdivoval

+ Další 3 fotografie

Známý zpěvák a držitel zlaté sošky slavíka Marek Ztracený (37) je jedním z mála českých interpretů, kterým se daří svou tvorbou vyprodávat velké koncertní haly. Za léta dřiny a odříkání v cestě za svým životním snem byl po zásluze odměněn, když jednu z jeho písní nazpíval i sám Karel Gott (†80). V rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, co pro něj znamená vrátit se na pódium pražské O2 Areny a jak vzpomíná na zesnulého Mistra. 

Vzpomínky na Gotta

Marek Ztracený patří k nejoblíbenějším českým zpěvákům, a není proto divu, že se mu v minulosti podařilo vyprodat jednu z největších pražských koncertních hal. "Je to velký zážitek. Tento prostor mě vyloženě vzrušuje," řekl slavný český zpěvák o svém vystoupení v O2 Areně, kde se konal vzpomínkový koncert na osobnost zpěváka Karla Gotta. "Je pravda, že když jsem sem přišel, hned jsem si vzpomněl, že jsou to asi tři nebo čtyři roky, kdy jsme tady s Karlem vystupovali," zavzpomínal na Gotta Ztracený, který tehdy dostal nabídku vystoupit na Mistrově show jako jeden z hostů. "O to emotivnější to pro mě je, ale ten prostor O2 Areny je pro mě přímo postavený," dodal muzikant.

Ztracený, který po Gottovi převzal po dlouhých letech prvenství v anketě Český slavík, vzpomíná na ikonu české i slovenské pop music s velkým respektem. "My jsme toho nestihli moc, ale o to víc si toho cením," prozradil eXtra.cz. "Vždycky jsem obdivoval jeho smysl pro humor a to, jak dokázal každou situaci řešit s ledovým klidem a říct něco hezkého, co člověka uklidnilo," dodal se slovy, že i on by si moc přál mít takové dovednosti.

Počáteční nervozita

Byl současný absolutní slavík nervózní ze setkání se zpěvákem, který nechal v srdcích milionů českých posluchačů nesmazatelnou stopu? "Poprvé jo, když jsem šel k němu domů s tou písničkou, kdy mě pozval. Ale nervozita byla zbytečná. Choval se moc hezky a i Ivana mě moc hezky přivítala. Pamatuji si, že to byl hezký den, když jsme zkoušeli tu písničku, jeho to evidentně bavilo a mě taky," povyprávěl oblíbený zpěvák svou hezkou vzpomínku. "Jsem rád, že nakonec tu písničku takhle hezky nazpíval a možná je rád, že mohl takhle zazpívat Ivance a dětem tenhle text," dodal Ztracený, který pro Gotta složil píseň Ta pravá.

Podporující otec

Jeden z nejtalentovanějších muzikantů dnešní doby se pochlubil, že jeho syn po něm nezdědil jen stejné křestní jméno, ale i hudební nadání. Jestli ale nakonec opravdu půjde v jeho šlépějích, to je zatím ve hvězdách. "Nejsem si jistý, ale každopádně hraje skvěle na bubny," prozradil autor hitu Vlastní svět. "Teď ho ale bere kolo, skoky a traily, teď je to hodně moderní, tak mu v tom držíme palce," uvedl Ztracený, jehož syn se v minulosti věnoval i hokeji.

"Uvidíme, co ho chytne. My se snažíme, aby si vyzkoušel všechno a aby si vybral správně," dodal hrdý otec, který svého syna v jeho koníčcích velmi podporuje, a to i v případě, kdyby se nakonec rozhodl přece jen věnovat se hudbě a vstoupit do světa showbyznysu. "Když vám někdo říká, dej si na to bacha, ještě to zvaž, tak to jde jedním uchem dovnitř a druhým ven. Když máte sen, tak vám ho nikdo nevezme, takže já bych to ani nezkoušel a můj malej se určitě rozhodne podle svého a já ho budu podporovat, i kdyby chtěl být baleťák," střelil Marek od boku první zaměstnání, které ho napadlo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy