Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený uvězněný na Mauriciu: Dochází jídlo, nejsou roušky a vše je zavřené, říká

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Obavy
Nedávno zasnoubený Marek Ztracený (35) uvízl společně s partnerkou Marcelou, synem Markem a rodiči na Mauriciu. Z krásné prosluněné dovolené se tak pomalu, ale jistě stává horor, protože kvůli koronaviru je prakticky nemožné se dostat ze země. S touto informací přišel web Super.cz

Marek Ztracený se na jednom ze svých koncertů ve vyprodané O2 Areně zasnoubil s dlouholetou přítelkyní Marcelou, se kterou má syna Marka. V březnu se vydali na společnou dovolenou na Mauricius, kam vzali i rodiče. Jejich návrat se málem nepodařil.

Z dovolené horor

Koronavirus pěkně zacloumal s prosluněnou dovolenou a z užívání si tepla a moře má celá rodina akorát stres a obavy. Na Mauriciu je v současné době 12 nakažených lidí, obchody a lékárny jsou zavřené a nemají ani roušky.

"Vše je zavřené. Spousta Čechů a absolutní nedostatek informací," uvedl Ztracený pro Super.cz "Pláže jsou zavřené a většina lékáren a obchodů také. Žádné roušky, dochází tu jídlo, letecké společnosti téměř nekomunikují. Jsme u bazénu a čekáme," doplnil zpěvák.

Nakonec se Markovi povedlo sehnat let. "Sehnal jsem poslední letenky před uzavřením Emirates do 1. 7. a odlétáme příští týden," ulevilo se Ztracenému. Vše o koronaviru v Česku se můžete dočíst zde.

Související články

Další články