Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený slaví 35. narozeniny: Narození syna, útěk od jeho matky, nevěra, teď zásnuby

Zdroj: showpix.cz
+ Další 4 fotografie
Narozeniny
Marek Ztracený dnes slaví 35. narozeniny a v posledních dnech se o něm dost mluví. Díky jeho dvěma vyprodaným koncertům v O2 areně, kde při nedělním vystoupení požádal svou milou Marcelu Skřivánkovou o ruku, se rozpoutaly debaty na sociálních sítích o něm samotném. Dá se mu ale toto láskyplné gesto věřit vzhledem k jeho minulosti?

Marek Ztracený, rodným jménem Miroslav Slodičák, se narodil 26. února a slaví pětatřicátiny. Je to český zpěvák a skladatel a drží řadu hudebních ocenění včetně Českého slavíka v kategorii Objev roku v roce 2008.

Se svou dlouholetou přítelkyní Marcelou Skřivánkovu má syna Marka a o víkendu 22. a 23. února měl dva koncerty v O2 areně, oba byly vyprodané. Na nedělním koncertu požádal svou milou o ruku, Marcela souhlasila.

Žádná růžová minulost

Minulost Marka ale není tak růžová. Vzestupy a pády nebyly jen v jeho životě, ale také v jejich vztahu. Z krátkodobé známosti mezi Markem a Marcelou, která po roce skončila rozchodem, vyšlo najevo, že Marcela je těhotná.

V té době, v roce 2010, se Marek nechtěl vážně zavázat, prý se cítil moc mladý na to, aby byl otcem. Zároveň si nedokázal představit mít vážný vztah s někým, s kým ve skutečnosti nechce být.

Bohémský život

Po narození malého Marka si zpěvák uvědomil, že málem přišel o to nejlepší ve svém životě a co svým chováním způsobil. Ale ani to ho zpočátku nepřimělo k žití s Marcelou. Chtěl žít po svém a užívat si mládeneckého života, hlavně si užívat s fanynkami. Marek sám přiznal, že s nimi pletky měl, když jezdil po koncertech, na turné nebo se občas zajel do Prahy pobavit.

Textovky Marcele

Na svůj Instagram už před časem Marek přidal textovku, která přišla Marcele. Psalo se v ní, že ji Marek podvádí, ale ani jeden z páru si z toho nic nedělal a ještě se tomu společně na sítích zasmáli.

„Dobrý den, paní Marcelko, vím, že mi váš život má být ukradený, ale není. Záleží mi na vás, abyste byli šťastní, s panem Markem máte krásného kluka, a proto píšu. Dozvěděl jsem se od jednoho známého, že váš pan Marek si píše s jednou slečnou, že je půvabná a krásná a že jestli by se nemohli sejít v Praze, tak abyste věděla,“ stálo ve vzkazu, ale byl plný chyb, dokonce chyběla interpunkce, tak si z toho Marcela nic nedělala.

Někdo mu lásku k Marcele nevěří

Někteří si spojili jeho zásnuby s jeho minulostí a lásku k Marcele mu nevěří. Komentující Marie Marka rozhodně nešetřila: „Je to komedie. Vždy jsem brala tyhle veřejné žádosti o ruku jako trapnost a trvám na tom. Pak to bude, že se nestihnou vzít do roka a do dne, pak se zase rozejdou, Ztracený bude znovu randit s jinou, je to šaškárna.“

Další komentující Martin jim rovnou dal časový limit a dostal ke komentáři desítky souhlasných reakcí: „Dávám tomu rok, maximálně dva!“

„Jiná by se na něj už dávno vykašlala,“ přidala se uživatelka Jana. „Byli od sebe minimálně dvakrát, pokaždé na něj Marcela čekala. Já osobně bych s ním rozhodně nebyla, z její strany to určitě láska je, ale kdo ví, jestli z jeho…“

Jak bude Marek slavit?

V tuto chvíli, kdy se Marek s Marcelou zasnoubili, to vypadá, že je vše zalité sluncem a myslí jen na společné soužití. Marek Ztracený se našel a rozhodl se pro plnohodnotný manželský život s Marcelou a jejich synem Markem. Pro redakci eXtra.cz se svěřil, že se chystá na oslavu se svou rodinou, která pro něj přichystala dort a také překvapení, takže už od rána hoří nedočkavostí.

Související články

Další články