Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Marek Ztracený promluvil o budoucnosti syna: Hudebník z něj nebude, přiznal po společném vystoupení v Edenu

+ Dalších 9 fotografií

Zpěvák Marek Ztracený měl pro své fanoušky na vyprodaných koncertech v pražském Edenu nejedno překvapení. Jedním z nich byla chvíle, kdy se na pódiu objevil jeho dvanáctiletý syn, který usedl za bicí a společně s tátou odehrál jednu píseň. Ve šlépějích tatínka ale nepůjde, jak promluvil Marek na svém Instagramu. 

Na koncertech v pražském Edenu zůstali fanoušci v němém úžasu, když Marek Ztracený přivolal na pódium svého dvanáctiletého syna, který směle usedl za bicí a jednu píseň společně s kapelou odehrál. Ze syna prý ale hudebník nebude. Promluvil o tom zpěvák na svém Instagramu.

Ačkoli by se dvanáctiletý Marek v hudebním světě určitě neztratil, svou budoucnost vidí jinde. Jeho vysněnou profesí je pilot. “Nejzajímavější na tom všem je, že chceš být pilotem letadla a na bubny si zahraješ jen sem tam, když okolo nich náhodou projdeš. Nevím, kde se to v tobě bere, ale máš ohromný dar a můj velký obdiv,” píše Ztracený v příspěvku.

Syn Ztraceného utáhl celou kapelu

Odehrát s kapelou jednu písničku bylo extrémně náročné a předcházela tomu dlouhá příprava. Zpěvákův syn ale dokázal něco, s čím by si neporadila ani řada dospělých muzikantů. “Málokdo tuší, že jsi musel hrát podle kliku, který ti šel do sluchátek, což je ještě těžší, a že jsi utáhl celou kapelu. Působilo to tak jednoduše, ale nebylo,” vysvětluje zpěvák.

Marek může být na syna právem pyšný. Právě i chlapec je teď jedním z důvodů, proč si dává od hudby a koncertování delší pauzu. “Uvědomil jsem si, že mám doma dvanáctiletého kluka a že mi zbývají možná dva až tři roky jeho dětského života, kdy mě ještě bude chtít. A já si uvědomuju, že čas nejde vrátit. Koncertovat můžu, i když mi bude šedesát. Chci vás poprosit, abyste na nás počkali,“ prozradil na koncertě, kde byl i jeden z redaktorů eXtra.cz.

Syna Marka zpěvák má se svou ženou Marcelou, se kterou se tajně oženil. Z bouřliváka a krále večírků se tak stal spořádaný muž a pyšný táta, který se rozhodl žít poklidným rodinným životem. Již v minulosti Ztracený pro eXtra.cz zmiňoval, že usiluje o to, aby si jednou syn z dětství pamatoval, že se táta snažil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy