Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Marek Ztracený o svém hitu s nevhodným textem: Našel bych ještě 5 takových, přiznal zpěvák

Marek Ztracený v Show Jana Krause: Vlna kritiky po Slavících
Zdroj: Se svolením TV Prima
+ Další 2 fotografie
Písnička

Marek Ztracený byl hostem v Show Jana Krause na TV Prima, kde se mimo jiné rozpovídal i o své kontroverzní písni Stává se to i v lepších rodinách. Zpěvák a držitel Zlatého slavíka v kategorii zpěvák roku i titulu absolutní slavík v soutěži Český slavík 2021 kvůli silné kritice song stáhnul. Jak sám říká, dnes by podobný text už nenapsal, zároveň si ale postěžoval, že reakce na jeho text byly až příliš agresivní.

Marek Ztracený prakticky den poté, co zvítězil v anketě Český slavík 2021, čelil silné kritice kvůli jedné ze svých starších písní. Řadě lidí vadil text, který údajně obhajuje znásilnění. „Uznávám, že ten text na papíře nevypadá bůhvíjak, ale ta písnička tak vůbec nebyla myšlena, a navíc mi na ní ani nijak nezáleželo, a tak jsem ji stáhnul,“ řekl Ztracený v Show Jana Krause.

Ačkoliv sám přiznává, že text nebyl úplně v pořádku a dnes by ho nejspíš už ani nenapsal, zakázal si na to při tvorbě nových songů myslet. "Ne že bych se z toho nepoučil, ale řekl jsem si, že nad tím nemůžu přemýšlet, když budu skládat písničky, protože jsem si jistý, že by se našlo třeba dalších pět, které by mohly být nepřijatelné. Čímž nechci nikoho k ničemu nabádat,“ poznamenal zpěvák.

Agresivní komentáře

Ráno po udílení cen prý bylo pro Ztraceného doslova peklem. "Ráno jsem otevřel Instagram a čekal jsem nějaké gratulace, a tam bylo: Jak sis užil znásilnění, hajzle," vrací se ke vzpomínce na první momenty, kdy zjistil, co se na sociálních sítích děje.

"Byly tam jen komentáře tohoto typu, bylo to hrozně agresivní. A já jsem vůbec nevěděl, která bije. Pak se začali ozývat novináři, a přestože mám v tom svém širším týmu někoho, kdo mi s těmito věcmi pomáhá, nemohl jsem se na něj obrátit, protože se den předtím hrozně opil. Tak jsem byl na to sám," vzpomíná Ztracený. I když mu prý veřejně nikdo podporu nevyjádřil, soukromě ji hodně pociťoval. Každopádně je rád, že už má tuto kapitolu za sebou.

"Trochu mi to toho slavíka zkazilo… na druhou stranu ten text jsem složil sám a – upřímně – dneska už bych ho asi takhle nesložil," uzavírá toto téma zpěvák původem ze Železné Rudy, kde dodnes žije se svojí rodinou.

Celý díl Show Jana Krause uvidíte dnes večer na TV Prima.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy