Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený o Charlottě Elle Gottové: Zažije úspěšnou kariéru, ale nemá kam spěchat

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
BUDOUCNOST
Charlotte Ella Gottová (13) posledním společným songem s otcem Karlem Gottem (†80) Srdce nehasnou dojala celou republiku. Videoklip už má téměř 35 milionů zhlédnutí a mnoho lidí přemýšlí, jestli písničkou plnou smutku i naděje vlastně neplánovaně neodstartovala svou budoucí zářnou kariéru. Co si o tom myslí zkušený hitmaker Marek Ztracený (34)?

Slzy

Když jsme zpěváku, textaři a skladateli Marku Ztracenému, který má na kontě třeba i jednu z posledních Mistrových písniček Ta pravá, zavolali, aby se vyjádřil k Charlottině budoucnosti, hned po našem prvním dotazu upozornil, že se necítí jako kritik a jako někdo, kdo by mohl dceru Karla Gotta (†80) jakkoli fundovaně hodnotit. Přesto jí ale nakonec vysekl mnoho poklon. A přidal i radu.

„Charlottku jsem slyšel jenom v písničce Srdce nehasnou Tam je naprosto perfektní, přesně ztvárnila to, co měla. Má překrásný hlas a hezký výraz, je moc sympatická. Úplně mi to nahnalo slzy do očí a v tu chvíli jsem věděl, že tahle holka, když bude chtít a nebude ji nikdo nutit, má šanci uspět,“ říká rozhodně muž, jemuž popularitu přinášejí songy jako Ztrácíš, Léto 95, Naše cesty a další.

Čtěte také: Michal David Charlottku varuje: Na co si musí dát pozor?

Riziko

Koho je Charlotte Ella Gottová dcerou, podle něj může začínající zpěvačce v lecčem pomoci, v řadě situací ale i uškodit. „Záleží na tom, jak to vyhodnotí a jak to využije. To je jen na ní,“ myslí si.

Rozhodně by ale na jejím místě nikam nespěchal.

Potenciál

„Teď je ale ještě čas. Podle mě by měla počkat a hlavně si užívat svého skvělého věku. Za mě má každopádně veliký potenciál. Je to moc milá holka a má veliký talent. Jestli bude chtít zpívat, bude chtít, aby lidé poslouchali její písničky a její hlas a ne aby na ni chodili kvůli nějakému příběhu, do kterého by ji rádi pasovali novináři nebo firmy,“ dodal sympaťák Marek.

Čtěte také: Jak vidí kariéru Gottové jeden z nejúspěšnějších československých producentů?

Související články

Další články