Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený na dně: Zničil ho alkohol a dluhy, matka jeho syna mu dala kopačky!

Marek Ztracený propadl démonu alkohol.
Zdroj: herminapress.cz

Život zpěváka Marka Ztraceného (28) se začíná silně podobat scénáři dramatu, kde hlavní hrdina po několika životních peripetiích upadá na společenské dno. Byl slavný, ale během kariéry zapomněl, jak pomíjivá sláva je, založil rodinu, kdy dopředu věděl, že to nemůže nikdy fungovat, a jakmile zjistil, že se jeho finanční konto ztenčuje rychlostí silného větru, sáhl po lahvi alkoholu.

Zpěvákovi hitu Ztrácíš se narodil v červnu 2011 syn Mareček, kterého zplodil s moderátorkou hudební televize Marcelou Skřivánkovou (27). Pár žil ale dlouho odděleně a Marcela čelila kritice, že si dítě udělala se slavným mužem jen kvůli penězům. To by možná byla pravda tak na začátku jeho kariéry, ale podle našich informací se Marek pořádně zadlužil a rozhodně neoplývá závratným majetkem.

Potom, co se Ztracený kvůli synovi vrátil k jeho matce Marcele, odstěhoval se pár na Šumavu do Železné Rudy ke zpěvákovým rodičům. Teď je ale Marek opravdu ztracený, protože Skřivánkové došly nervy a odstěhovala se se synem pryč. Ztracený začal čím dál častěji popíjet, chodil domů opilý a jeho dluhy se stále zvětšovaly. I když se nám tomu nechce věřit, provalilo se, že si Ztracený, vlastním jménem Miroslav Slodičák, často ujíždí na výlety za hranice všedních dní a tyto výlety ho stály víc, než by stál zájezd all inclusive do kolumbijské Bogoty.

Související články

Další články