Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Šokující přiznání Marka Ztraceného: Syna učil ve dvanácti letech řídit. Do školy autem prý ale nejezdí, vtipkuje

Marek Ztracený se rozpovídal o synovi.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
děti

Takového tatínka by chtěl snad každý chlapec. Marek Ztracený si svého syna pořádně hýčká a snaží se s ním trávit co nejvíce času. Jak prozradil v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, společné chvilky si pánové užívají plnými doušky. Oblíbený zpěvák už svého dvanáctiletého potomka stihl naučit i řídit. 

Marek Ztracený je nejen skvělým muzikantem, ale zejména tatínkem. Doma má svého dvanáctiletého jmenovce, na kterého je nesmírně hrdý. Jak přiznal v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, každou jejich pánskou jízdu si užívají ve velkém stylu. Ztracený už svého syna naučil i řídit, a to je chlapci pouhých 12 let.


"Bylo to na louce a byl skvělej. Vystřihneš tohle, co říkám, že jo? (otázka na moderátora, pozn. red.) Já bych nerad, aby to blbě vyznělo, malej samozřejmě nejezdí do školy autem. Ale normálně to zvládl, rozjel se. Je na to šikovnej, tak jsem mu to slíbil. Nemohl jsem mu dát lepší dárek, už si to chtěl mnohokrát zkusit," rozplývá se Ztracený a dodává, že i on se naučil řídit v pouhých dvanácti letech, a to rovněž díky otci.

Doporučené video: Rozhovor s Markem Ztraceným na Českých Slavících 2023.


Ztracený je na syna nesmírně pyšný

Po tatínkovi podědil malý Marek i hudební talent. Na velkolepém koncertu svého otce v Edenu si dokonce střihl sólo na bicí. "Já jsem mu koupil bubny asi ve třech letech. Asi tři měsíce před Edenem přišel, že by to tam zkusil. Myslel jsem, že to zkusíme na nějakém menším koncertě, ale dopadlo to takhle. A byl absolutně neuvěřitelnej," popisuje zpěvák.


Ovšem to, že by se Ztraceného syn vydal na dráhu profesionálního muzikanta, nejspíše nehrozí. Chlapec má totiž odmala svůj velký sen, který si hodlá vyplnit. "Myslel jsem, že můj syn půjde v mých šlépějích, ale chvilku hrál hokej, pak hrál na bubny. Ale potom mi řekl, že se nic nemění, že chce být pilot. Takže je moc šikovný muzikant, ale rozhodně mu nechci bránit v jeho snech," řekl Marek v rozhovoru pro eXtra.cz.

Právě kvůli synovi se rozhodl dát si od koncertování pauzu, a to po třech veleúspěšných koncertech v Edenu, kam dorazilo téměř 105 000 lidí. Zpěvák si uvědomil, že chce svůj čas věnovat právě rodině a být u toho, jak chlapec dospívá a že mu zbývají pouhé dva, tři roky jeho prozatím dětského života.

Pořad 7 pádů Honzy Dědky můžete sledovat v úterý od 21:40 na Primě.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy