Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Marek Ztracený a romantické gesto: Žádost o ruku před vyprodanou O2 arenou!

Zdroj: profimedia.cz
Zásnuby
Marek Ztracený (34) nepřestává překvapovat své fanoušky. Dvakrát po sobě měl vyprodané lístky na svůj koncert v O2 areně, v neděli večer však učinil jedno z nejromantičtějších gest a to před zraky všech svých fanoušků a příznivců. Svoji milou požádal o ruku.

Marek Ztracený měl v sobotu 22. února a v neděli 23. února koncert v největší hale v České republice. Je znám svými písněmi Ztrácíš, Pohledy do duše nebo V opilosti a získal si srdce mnoha žen a dívek, už jen pro svůj šarm a hlas. V roce 2008 získal cenu Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Sen mnoha žen

Sny některých žen, že by rády měly Marka Ztraceného doma, se rozplynuly při nedělním koncertu, kdy byl celý sál vyprodaný měsíce dopředu. Přítelkyně Marcela, se kterou má sedmiletého syna Marka, totiž večer stála před velkým rozhodnutím, které přišlo opravdu znenadání.

Romantické gesto

Marek svou vyvolenou Marcelku před vyprodanou O2 arenou požádal o ruku se slovy: „Tuhle píseň hraji proto, protože jsem chtěl poděkovat své přítelkyni, která se mnou celý tenhle rok šla a i přesto, že mě moc neviděla, tak se chovala skvěle. A chtěl jsem říct, že v tomhle případě platí pravidlo, že za úspěšným mužem stojí silná žena. Ale nejsem tu proto, abych děkoval,“ přičemž poklekl.

Dojemný koncert

„Za poslední měsíce jsem si toho uvědomil mnoho a divím se, že jsem to neudělal už dávno. Strašně si tě vážím jako ženy, jako matky svého skvělého syna a miluji tě. Chtěl jsem se zeptat, jestli to spolu nebudeme táhnout už navždy a jestli si mě vezmeš?“ přičemž po jásotu fanoušků se do mikrofonu Marek rozkřičel se slovy: „Řekla ano!“

Prsten mu donesl už v průběhu proslovu jejich syn Marek. Po žádosti o ruku koncert pokračoval v dojemném duchu a fanoušci rozsvítili svítilny na telefonech.

Související články

Další články