Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Marek Vašut je v obrovském nebezpečí! Soutěž Chcete být milionářem mu nepřinese nic dobrého

A co vy? Chcete být milionářem?
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Marek Vašut je ve velkém nebezpečí a ani si to neuvědomuje. Co všechno se mu může stát, pokud bude dále uvádět vědomostní soutěž Chcete být milionářem?

Primácký seriál Ohnivé kuře přitahuje diváky, a tak bylo jasné, že TV Nova musí nasadit protizbraň. Takže prostor znovu dostává legendární vědomostní soutěž Chcete být milionářem.

To je také šance pro zapomenutého Marka Vašuta, který v poslední době dostával přednost hlavně v reklamě na prostatu nebo levné víno.

Jenže Vašut by měl být na pozoru. Zdá se, že moderátorské křeslo této show je snad prokleté.

Nejlepším moderátorem pořadu Chcete být milionářem byl démonický Vladimír Čech. Diváci ho milovali a netušili, jaké tajemství skrývá. Vladimír Čech bojoval s rakovinou. Zákeřné nemoci podlehl ve věku 61 let.

Špatně dopadl také moderátor a herec Martin Preiss. Deprese a alkohol ho nakonec dohnaly až k léčení na psychiatrii. „Doma došlo k běžnému konfliktu, po kterém moje žena i s dětmi odjela. Samozřejmě v tom hrál roli můj alkohol. Mluvili jsme spolu pak po telefonu a ona v afektu řekla, že pokud mě život nebaví a chci se uchlastat, tak ať se seberu a jdu se rovnou do lesa pověsit. A já řekl, že teda jo, a opravdu jsem odešel z domu,“ přiznal herec v rozhovoru pro Blesk.

Roman Šmucler uváděl Milionáře na Primě. Také on si v životě sáhl na dno. Bouřlivý rozchod s jeho manželkou máme v živé paměti všichni. Když Šmucler uváděl Milionáře, tak určitě netušil, že mu manželku odvede Dominik Hašek. „Nechci se rozvádět, ale nedokážu to manželství zachránit. Měl jsem pocit, že jsem žil ve skvělém manželství, se skvělým zázemím pro dítě a teď se dozvídám, že pro ni to byl jen byznys,“ fňukal otřesený Šmucler v rozhovoru pro iDnes.cz. Nakonec se oklepal a znovu našel ztracené štěstí. Znovu se oženil a věří, že tentokrát to dopadne lépe.

Jediný, kdo tak může mluvit o tom, že mu Milionář nepřinesl smůlu, je Ondřej Hejma.

Související články

Další články