Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Marek Vašut jako hvězdná posila seriálu Ulice. Herecké eso bude motat hlavy oblíbeným postavám

Do Ulice míří Marek Vašut.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
ulice

Fanoušci Ulice se mají na co těšit. Do nekonečného seriálu míří zbrusu nová posila, a to v podobě hereckého esa Marka Vašuta. Jak sdělila TV Nova redakci eXtra.cz, diváci se na sympaťáka mohou těšit již od nového roku. Jeho postava bude velmi barvitá a pořádně zamíchá kartami. 

V Ulici se během let vystřídala už plejáda hereckých osobností. I když nekonečný seriál letos oslavil již 18. narozeniny, stále se těší u diváků velké oblibě. Jak zjistila redakce eXtra.cz od tvůrců, fanoušci se mohou těšit na novou posilu v podobě Marka Vašuta, jehož postava zasáhne do života oblíbených postav.


Poprvé charismatického herce budou moci na televizních obrazovkách vidět již začátkem příštího roku a rozhodně to nebude jen na chvíli. V první řadě musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme se s Markem Vašutem dohodli na spolupráci. Přiznám se, že ve chvíli, kdy jsme se o obsazení role, kterou v Ulici ztvární, začali bavit, všechny nás okamžitě napadl on," prozradila kreativní producentka Silvia Klasová.

Postava Vašuta zamíchá kartami

Diváci se dočkají mnoha nečekaných zvratů, a to i kvůli nové postavě v podání Vašuta, který svým charismatem zamotá hlavu nejedné ženě. "Kolem jeho hrdiny se v seriálu vyrojí několik tajemství, nebude to jednoznačný klaďas, ale ani záporák. Jeho postava bude hodně barvitá, svým příchodem zasáhne do života jednoho oblíbeného uličního páru i dalších postav,“ přiznala Klasová.


Vzhledem k tomu, že Marek Vašut patří mezi nejoblíbenější herce u nás, je velmi vytížený. I tak s přijetím nabídky dlouho neotálel. „Jen tak dlouho, než jsem si s producenty vyjasnil, že se moje nová role svým rozsahem bez problémů vejde do mého časového rozvrhu a nebude kolidovat s mými dalšími závazky," říká sympatický herec.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy