Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Marek Taclík prozradil: S partnerkou čekáme druhé miminko

+ Další 4 fotografie
těhotenství
Herec Marek Taclík (46) se pochlubil radostnou novinkou. V pořadu (NE)BLÁZNI moderátorovi Tomáši Poláčkovi prozradil, že s partnerkou čeká druhé dítě. Jeho prvorozená dcera Matilda se tak zanedlouho stane starší sestřičkou.

Marek Taclík, kterého diváci znají především z filmů Jedna ruka netleská a Grandhotel, seriálu Kriminálka Anděl a pořadu StarDance, se podělil o radostnou novinku. Se svou partnerkou čeká druhé miminko, na které se těší nejen budoucí dvojnásobní rodiče, ale i prvorozená dcera Matilda.

Taclíkova partnerka Pavla Růžičková se poprvé stala maminkou v prosinci roku 2017. Maličká Matilda dělá rodičům samou radost a za pár měsíců bude mít na světě sourozence, kterého budou Marek s Pavlou, stejně jako ji, střežit jako oko v hlavě.

Více se Marek Taclík rozpovídal v pořadu (NE)BLÁZNI s moderátorem Tomášem Poláčkem na webu G.cz, rozhovor si můžete pustit ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články