Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marek Taclík na Českých lvech: Se mnou nikdy nic neprobíhá hladce, varoval

Marek Taclík na Českých lvech: Se mnou nikdy nic neprobíhá hladce, varoval
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Zpověď Taclíka
V sobotu večer se v pražském Rudolfinu konalo udílení filmových a televizních cen Český lev. Na místo dorazila řada významných tváří českého filmového průmyslu. Mezi příchozími byl také herec Marek Taclík (46).

Nejsledovanější událostí sobotního večera bylo rozhodně udílení filmových a televizních cen Český lev Sedmadvacátý ročník se konal v pražském Rudolfinu na Josefově, kde se sešly největší hvězdy české filmové scény, jako je například Martha Issová, Miroslav Donutil, Dagmar Havlová, Vojta Kotek nebo Marek Taclík

Marek Taclík

Marek je jedním z nejoblíbenějších herců u nás a na kontě má nespočet skvělých snímků. Když jsme se Marka zeptali, na jaký ze svých filmů je nejvíce hrdý, s odpovědí velmi dlouho váhal. "Za jeden ze svých největších počinů považuji snímek Ztraceni v Mnichově s Petrem Zelenkou," řekl Marek s tím, že všechny jeho snímky jsou pro něj úspěch.

Taclík dále prozradil, že je nesmírně vděčný, že i po dvaceti letech mu chodí herecké nabídky. "Velkým úspěchem je pro mě také to, že i po dvaceti letech herectví jsem stále na scéně," vysvětlil.

Kariéra

V posledních letech Marek zazářil ve snímcích jako Ženská na vrcholu, Přes prsty nebo Anděl Páně 2 Aktuálně si ale od herectví dává pauzu. "Momentálně nepracuji na ničem. Hodně času trávím doma," svěřil se Taclík.

Loni si ovšem Marek tolik neoddychl. "V minulém roce jsem na pár věcech pracoval. Na co se hodně těším, je film Bohdana Slámy, kde jsem měl malou roli," prozradil.

Marek si z žádného natáčení neodnesl špatný zážitek. Co si ale myslí o tom, jaké to je s ním spolupracovat? "Se mnou nikdy nic neprobíhá hladce. Spolupráce se mnou zřejmě bizarní je, ale žádný bizarní zážitek jsem si z natáčení neodnesl," zakončil Marek.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy